AFAD ve Kandilli verilerine göre Gaziantep'te deprem oldu mu merak ediliyor. Peki, Gaziantep'te deprem mi oldu? Bugün Gaziantep'te deprem oldu mu? Kandilli Rasathanesi Gaziantep deprem ve AFAD Gaziantep'te deprem şiddeti merak ediliyor. Peki Gaziantep'te deprem kaç şiddetinde oldu? Gaziantep yakınlarında deprem bilgisi için AFAD son depremler listesi ve Kandilli son depremler listesi! Son depremler ve son dakika deprem haberleri!

Gaziantep'te deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli verilerine göre Gaziantep'te deprem oldu mu merak ediliyor. Peki, Gaziantep'te deprem mi oldu? Bugün Gaziantep'te deprem oldu mu? Kandilli Rasathanesi Gaziantep deprem ve AFAD Gaziantep'te deprem şiddeti merak ediliyor.

Peki Gaziantep'te deprem kaç şiddetinde oldu? Gaziantep yakınlarında deprem bilgisi için AFAD son depremler listesi ve Kandilli son depremler listesi! Son depremler ve son dakika deprem haberleri!

#DEPREM SURIYE

https://maps.google.com/maps?q=35.568,36.6697&ll=35.568,36.6697&z=8…

12.01.2023, 23:40:47 TSİ Büyüklük: 4.6 Derinlik: 6.5 km #Kandilli

Merkez üssü #Hatay olan 4.4 şiddetindeki deprem #Gaziantep’te de hissedildi.

Başkan Rıdvan Fadıloğlu, Milli Satranççıları Konuk Etti Başkan Rıdvan Fadıloğlu, Milli Satranççıları Konuk Etti

FmTL-KkX0AA4nsE

KANDİLLİ SON DEPREMLER

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi son dakika deprem haberleri ile vatandaşalar anlık deprem haberleri veriyor. Kandilli Rasathanesi bölgesel olarak deprem araştırması yapıyor ve sitesinde olan son 500 depremi halka sunuyor.

Gaziantep'te deprem mi oldu? SON DAKİKA! Bugün Gaziantep'te deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli deprem listesi!

KANDİLLİ SON DEPREMLER LİSTESİ

AFAD SON DEPREMLER

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı son dakika deprem haberler i ile vatandaşlara güncel deprem haberler i vermeye devam ediyor.

AFAD SON DEPREMLER

BUGÜN DEPREM OLDU MU?

Bugün Deprem oldu mu sorusunun cevabını güncel olarak takip edebilmek için Kandilli Rasathanesi'nin ve AFAD'ın web sitesini takip edebilirsiniz. Buralarda en güncel verilerle anlık deprem analizleri yapılır ve sunulur. Son 500 depreme kadar bugün ya da dün deprem oldu mu sorusunun cevabını Kandilli Rasathanesi ve AFAD'da bulabilirsiniz.