Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmet veren, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açılışını yaptığı GAZİRAY için ücretsiz biniş süresi 5 Şubat Pazar gününe kadar uzatıldı.

Gaziantep'te hizmet veren Gaziray için ücretsiz biniş süresi 5 Şubat Pazar gününe kadar uzatıldı.

FljY9MHXgAEWRxN

Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, açılışında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın müjdeyi verdiği ve 31 Aralık'a kadar ücretsiz olan banliyö hattı, Büyükşehir Belediyesi'nin aldığı kararla 5 Şubat'a kadar uzatıldı.

Açıldığı günden itibaren ilgi gören Gaziray Banliyö Hattı, Küçük Sanayi Sitesi ile organize sanayi bölgelerini birbirine bağlıyor.

Gaziantep’te PKK/KCK operasyonu: 1 gözaltı Gaziantep’te PKK/KCK operasyonu: 1 gözaltı

Açılışında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın müjdeyi verdiği ve 31 Aralık’a kadar ücretsiz olan banliyö hattı, Büyükşehir Belediyesi’nin aldığı kararla 5 Şubat’a kadar uzatıldı.

FljY9MHXwAIl3oX

Ulaştırma Bakanlığı ve Büyükşehir Belediyesi iş birliğinde, 16 duraklık GAZİRAY, 25 kilometrelik uzunluğu bulunuyor. Şehirde bariyer etkisi yaratmaması adına 5 kilometrelik kısmı yer altından olan projede 2 hızlı tren hattı ve 2 adet banliyö hattı bulunuyor. 4 hatlı elektrikli ve sinyalli demiryolu hattı üzerinde sağlanacak ulaşım ile GAZİRAY şehrin ulaşım ana damarlarından biri oldu.