İYİ Parti Gaziantep il başkanlığını kazanan Mehmet Başaran Gaziantep Adliyesine giderek mazbatasını alarak görevine başladı.

İYİ Parti Gaziantep İl Başkanlığı için Pazar günü yapılan seçimlerde İl Başkanlığına Mehmet Başaran seçilmişti. Seçimlerin ardından İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Başaran ve Yönetim Kurulu üyeleri, Gaziantep Adliyesi’nde düzenlenen tören ile mazbatalarını aldı. Mazbata alım töreninde konuşan Başaran, ‘’ ’Gaziantep’te birinci parti olacağız ve Meral Akşener’in Başbakan yapacağız’’ dedi.

İYİ Parti Gaziantep’te geçtiğimiz Pazar günü yapılan seçimlerde Tayfun Aygın, Halil İbrahim Demir ve Mehmet Başaran yarışmıştı. Yarışın galibi ise 228 oy alan Mehmet Başaran olmuştu. Aradan geçen süreçte Başaran ve yönetim Kurulu üyeleri, Gaziantep Adliyesi’ne giderek mazbatalarını aldı.

Gaziantep'te 2023’ün İlk Ayında Halıcıların Yüzü Güldü Gaziantep'te 2023’ün İlk Ayında Halıcıların Yüzü Güldü

Mazbata törenine İlçe Başkanlarının yanı sıra İl Kongresinde aday olan iş adamı Tayfun Aygın’ın da katıldığı görüldü.

Düzenlenen tören ile mazbatasını alan Başaran, ‘’Gaziantep’te birinci parti olacağız ve Meral Akşener’in Başbakan yapacağız’’ yorumunda bulundu. İYİ Parti’de İl Başkanlık krizinin aşılmasının ardından gözler 14 Mayıs tarihinde yapılacak seçimler öncesi oluşacak milletvekili listelerine çevrildi…