Bir dönemin en popüler yapımlarından olan Kurtlar Vadisi dizisinde hayat verdiği Murat Aydın'ın yeni projesi belli oldu. Geçtiğimiz günlerde en iyi uluslararası erkek oyuncu ödülüne layık görülen Murat Aydın, ekranların en çok sevilen yapımları arasında gösterilen Kuruluş Osman dizisine dahil oldu. Aydın, Kuruluş Osman dizisinde Vezir Saveli rolüne hayat veriyor. Ünlü oyuncu büyük beğeni topladı.

Pınar Deniz: Kaan ile gurur duyuyorum Pınar Deniz: Kaan ile gurur duyuyorum

Necati Şaşmaz'ın başrolünde yer aldığı izleyenleri ekran başına kilitlemiş olan Kurtlar Vadisi dizisinde Baltazar karakterine hayat vermiş olan ünlü oyuncu Murat Aydın ekranlara geri döndü.

Şimdilerde ATV ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Kuruluş Osman dizisinde rol almaya başlayan deneyimli oyuncu, Vezir Saveli karakterine hayat veriyor.

Usta oyuncu, diziyle ilgili yaptığı paylaşımın altına bir takipçisinden gelen "Platoya öğrenci getirip tarih dersini orada işlemek lazım" şeklindeki öneriye, "Çok gerçekçi ve açıkhava müzesi gibi. Mehmet Bozdağ ve Bozdağ Film ülkemiz sinema ve dizi sanatına çok büyük yatırım yaparak ve yine çok büyük hamleler yaptılar, yapıyorlar hala. Mısır Kahire'deki platoyu görünce kıskanmıştım 'Bizim neden yok?' diye. Şimdi burayı gördükten sonra onur ve gurur duydum ülkem ve sanatımız adına. Emeği olan herkese teşekkür ederim" diyerek yanıt verdi.