CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu akşam saatlerinde geldiği Gaziantep'te, bir otelde tamamı sağ görüşlü olarak bilinen demokrat ve muhafazakar kimliğiyle bilinen isimlerle bir araya geldi.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, çeşitli temaslarda bulunmak üzere akşam saatlerinde tarifeli uçakla Gaziantep’e geldi.

(3 Aralık 2022 Cumartesi) Gaziantep Defin Listesi Belli Oldu! (3 Aralık 2022 Cumartesi) Gaziantep Defin Listesi Belli Oldu!

Kılıçdaroğlu’nu Gaziantep Havaalanında CHP Gaziantep milletvekilleri Bayram Yılmazkaya, İrfan Kaplan, İl Başkanı Neşet Uçar ve çok sayıda partili karşıladı.

Kılıçdaroğlu’nun bir otelde gerçekleştireceği görüşmelerin basına kapalı olduğu belirtilirken, yarın Kilis’te çeşitli programlara katılacağı bildirildi.

Bu arada, CHP Genel Başkanı Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu akşam saatlerinde geldiği Gaziantep'te, bir otelde tamamı sağ görüşlü demokrat ve muhafazakar kimliğiyle bilinen isimlerle bir araya geldi. 

Kemal Kılıçdaroğlu, Gaziantep Havalimanı'nda partililer tarafından karşılandıktan sonra kalacağı otele geçti.

Kılıçdaroğlu burada basına kapalı olarak gerçekleşen toplantıya katıldı.

Edinilen bilgiye göre, Kemal Kılıçdaroğlu yakışık 40 kişi ile toplantı yaparken, toplantıya katılanların tamamının sağ ve muhafazakar tabandan isimler olmaları dikkat çekti.

CHP İl Başkanı Neşet Uçar ve CHP Gaziantep Milletvekilleri Bayram Yılmazkaya ve İrfan Kaplan ile eski İl Başkanı Melih Meriç dışında CHP'den hiç kimsenin alınmadığı toplantıda şu isimlerin olduğu gözlendi.

Şerif Başkülekçi. Necati Binici, Namık Taşar, Ahmet Cengiz, Faik Akyılmaz, İbrahim Tuğsuz... 

Kaynak:Pusula Gazetesi