Son dakika... Gaziantep Valisi Davut Gül, Gaziantep FK'nın zor günler geçirdiğini vurgulayarak, önümüzdeki hafta Başkan, yönetim vb. belirsizliklerin ortadan kalkacağını söyledi.Gaziantep Valisi Davut Gül, zor günler geçiren ve küme düşme potasına iyice yaklaşan Gaziantep FK ile ilgili çok önemli açıklama yaptı. Davut Gül, ‘...

Gaziantep Valisi Davut Gül, zor günler geçiren ve küme düşme potasına iyice yaklaşan Gaziantep FK ile ilgili çok önemli ve çarpıcı açıklama yaptı. 

Davut Gül, ‘... Gaziantep FK üzerine hesap yapılacak bir enstrüman değildir’ ifadelerini kullandı.

y6

Ulusal Meslek Standartları Ve Ulusal Yeterlilikler GTO’da Konuşuldu Ulusal Meslek Standartları Ve Ulusal Yeterlilikler GTO’da Konuşuldu

Gaziantep Valisi Davut Gül, zor günler geçiren ve küme düşme potasına iyice yaklaşan Gaziantep FK ile ilgili çok önemli açıklama yaptı. 

İşte o açıklama:

53f811b0-1a85-41a3-b853-a6168d033f18

Davut Gül, ‘Gaziantep FK zor günler geçiriyor. Önümüzdeki hafta, başkan, yönetim vb. belirsizliklerin ortadan kalkmasıyla hızla toparlanıp hak ettiğimiz yere ulaşacağız. Şehrin birlik bütünlüğüne ihtiyacımız var. Gaziantep FK üzerine hesap yapılacak bir enstrüman değildir’ açıklaması yaptı.

İşte Vali Davut Gül'ün o paylaşımı: 

'Gaziantep FK zor günler geçiriyor. Önümüzdeki hafta,Başkan, yönetim vb. belirsizliklerin ortadan kalkmasıyla hızla toparlanıp hak ettiğimiz yere ulaşacağız. Şehrin birlik bütünlüğüne ihtiyacımız var.

Gaziantep FK üzerine hesap yapılacak bir enstrüman değildir.!