Türkiye'nin dört bir yanında yaşanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusu, Şehitkamil’in kırsal mahallelerinde de yaşatılıyor. Çocuklara özel olarak düzenlenen etkinlikler, renkli görüntülere sahne oldu.

Bayramın Coşkusu, Şehitkamil’in En Ücra Noktasına Kadar Taşındı

Sandalye kapmaca, top taşıma, çuval yarışı, halat çekme, yüz boyama, bubble show, sosis balon katlama, parmak boyama, pamuk şeker, popcorn, palyaço, animatör ve Elsa/Pamuk Prenses gibi aktivitelere katılan çocuklar, unutamayacakları bir gün yaşadılar.

Bayramın Coşkusu, Şehitkamil’in En Ücra Noktasına Kadar Taşındı

Şehitkamil Belediyesi tarafından 22 Nisan 2024 Pazartesi günü Acaroba, Durnalık, Cerit Yeniyapan, Akçaburç, Kızıkhamurkesen organize edilen programlar, 24 Nisan 2024 Çarşamba günü Dımışkılı, Sofalıcı, Karadede, Öğümsöğüt, Bedirkent, Dülük Mahallesinde düzenlenecek. 25 Nisan 2024 Perşembe günü ise Yamaçoba, Bayatlı, Suboğazı ve Kozluyazı Mahallesinde gerçekleştirilecek organizasyonlar, 26 Nisan 2024 Cuma günü Büyükpınar, Atalar, Güngürge, Karasakal Mahallesinde yapılacak. 29 Nisan 2024 Pazartesi günü İncesu, Erikli, Bilek, Batal, Yukarı Arıl Mahallesindeki etkinlikler, 30 Nisan 2024 Salı günü Aktoprak, Sam, Atabek, Göksüncük, Yalangoz Mahallesinde düzenlenecek. 2 Mayıs Perşembe günü Yeşilce, Ağaçlı (Boyno), Yığınlı, Ülkerli, Altınova, Dündarlı, Karacaören, Karacaburç Mahallesindeki etkinliklerle program tamamlanacak.

Uzmanlardan Antep fıstığı üreticilerine hastalık uyarısı Uzmanlardan Antep fıstığı üreticilerine hastalık uyarısı

 Bayramın Coşkusu, Şehitkamil’in En Ücra Noktasına Kadar Taşındı