Süper Lig şampiyonu Galatasaray ile Ziraat Türkiye Kupası şampiyonu FenerbahçeSüper Kupa maçında karşı karşıya gelecek. Şanlıurfa 11 Nisan Stadyumu’nda saat 21.30’da başlayacak müsabakayı hakem Volkan Bayarslan yönetecek. Bayarslan’ın yardımcılıklarını Serkan Ok ile Serkan Olguncan yapacak.

Fenerbahçe U19 takımı, Elit A Ligi 1. Grup’ta evinde karşılaştığı Giresunspor maçının ardından Galatasaray ile oynayacakları Turkcell Süper Kupa müsabakası için Şanlıurfa’ya gitti.

Fenerbahçe, Turkcell Süper Kupa’da bugün saat 21.30’da Şanlıurfa’da Galatasaray ile karşılaşacak. Sarı-lacivertliler aldığı karar doğrultusunda derbiye U19 takımıyla çıkacak.

Ümit Özat'tan Okan Buruk'a sert sözler! Ümit Özat'tan Okan Buruk'a sert sözler!

Müsabakada VAR koltuğunda ise Koray Gençerler oturacak. AVAR’da da Zorbay Küçük, Esat Sancaktar ve Serkan Tokat görev yapacak.

Ali Koç ve yönetim kurulu, Fenerbahçe U19 takımıyla Şanlıurfa’ya gitti - Resim : 1

FENERBAHÇE MAÇA U19 TAKIMIYLA ÇIKACAK

Fenerbahçe takımı bu müsabakaya U19 takımıyla çıkma kararı aldı. U19 takımı Elit A Ligi’nin 19. haftasında öğle saatlerinde karşılaştığı Giresunspor’u 4-1 yendikten sonra Sabiha Gökçen Havalimanı Genel Havacılık Terminali'ne geldi. Sarı-lacivertliler daha sonra özel uçakla Şanlıurfa'ya hareket etti. Kafilede A takımdan antrenörler yer aldı.

Ali Koç ve yönetim kurulu, Fenerbahçe U19 takımıyla Şanlıurfa’ya gitti - Resim : 2

ALİ KOÇ VE YÖNETİM KURULU DA ŞANLIURFA'YA GİTTİ

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile yönetim kurulu üyeleri de kafileyle Şanlıurfa'ya gitti.

Ali Koç ve yönetim kurulu, Fenerbahçe U19 takımıyla Şanlıurfa’ya gitti - Resim : 3

Elit A Ligi’nin 19. haftasında öğle saatlerinde Giresunspor ile karşılaşan Fenerbahçe U19 takımı müsabakanın ardından Sabiha Gökçen Havalimanı Genel Havacılık Terminali’ne geldi. Sarı-lacivertliler daha sonra özel uçakla Şanlıurfa’ya hareket etti. Kafilede A takımdan antrenörler yer aldı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile yönetim kurulu üyeleri de kafileyle Şanlıurfa’ya gitti.