Süper Lig'in 22. hafta karşılaşmasında Galatasaray sahasında İstanbulspor'u konuk etti. Sarı-Kırmızılılar'da mücadele öncesi Okan Buruk açıklamasında Fransız futbolcunun ayağındaki ağrı nedeniyle kadroda yer almadığını duyurmuştu.

Buruk açıklamasında "Sacha Boey ayağında ağrı hissettiğini, oynayamayacak durumda olduğunu söyledi. O yüzden değişiklik yaptık" demiş ve sağ bekte Barış Alper Yılmaz'a görev vermişti.

İMZA AN MESELESİ!

İMZA AN MESELESİ!

Tüm bunlar yaşanırken, Sacha Boey'in Bayern Münih'e transfer olmasının an meselesi olduğu, Alman devinin başarılı sağ bek oyuncusu için Galatasaray'la transfer görüşmelerine başladığı ve 23 yaşındaki sağ bekin menajeri İstanbul'a gelerek transfer görüşmelerine katıldığı öğrenildi.

G.SARAY İLK TEKLİFİ REDDETTİ

G.SARAY İLK TEKLİFİ REDDETTİ

Gazeteci Fabrizio Romano'nun haberine göre Galatasaray, Bayern Münih'ten Sacha Boey için gelen 15 milyon euro ve bonus teklifini kabul etmedi.

"SACHA BOEY'U BU RAKAMLARA VERMEYİZ"

"SACHA BOEY'U BU RAKAMLARA VERMEYİZ"

İstanbul'da gerçekleşen transfer görüşmelerinde Galatasaray ile Bayern Münih anlaşması ve imzaların atılması bekleniyorken, Milliyet'e konuşan Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur, "Konuşulan rakamlara Sacha Boey'u vermeyiz" ifadelerini kullandı.

Süper Lig'in yeni yayıncısı belli oldu! İmza atıldı: Maçlar yine beIN’de Süper Lig'in yeni yayıncısı belli oldu! İmza atıldı: Maçlar yine beIN’de

"SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇTİ"

"SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇTİ"

Alman basınından Bild'de yer alan habere göre ise Sacha Boey'in cuma günü Bayern Münih için sağlık kontrolünden geçtiği, Bayern Münih'in Sacha Boey'in transferini 25 milyon euroya bitirdiği iddia edildi.