Sezonu Süper Lig şampiyonluğuyla tamamlayan Galatasaray, transfer çalışmalarına zaman kaybetmeden başladı. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Sportif A.Ş toplantısında yeni sezon planlaması detaylı olarak masaya yatırıldı.

Galatasaray'ın transferde ilk hedefi İlkay Gündoğan! Listede 3 yıldız var - Resim : 1

Zirvede yönetimden ayrılmaya hazırlanan Erden Timur ve Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk da hazır bulundu. Bu toplantıda orta saha ve sağ bek transferlerinin sezon öncesi kampına yetiştirilmesi kararı alındı.

Galatasaray'ın transferde ilk hedefi İlkay Gündoğan! Listede 3 yıldız var - Resim : 2

LİSTEDE İLK SIRADA İLKAY VAR

Cim-Bom, orta saha transferi için geniş bir liste hazırlamış durumda... Listenin ilk sırasında Barcelona forması İlkay Gündoğan yer alıyor.

Galatasaray'ın transferde ilk hedefi İlkay Gündoğan! Listede 3 yıldız var - Resim : 3

Sarı-Kırmızılılar, 33 yaşındaki orta sahayı kadrosuna katmak için tüm imkanları seferber etmiş durumda.

İlkay Gündoğan'ın Barcelona olan sözleşmesi 2025 yılının haziran ayında bitiyor. Gündoğan, EURO 2024'ün bitimiyle birlikte Barcelona'daki geleceği ile ilgili net kararını verecek.

TFF’den Arda Güler açıklaması TFF’den Arda Güler açıklaması

Galatasaray'ın transferde ilk hedefi İlkay Gündoğan! Listede 3 yıldız var - Resim : 4

SALİH VE FOFANA ALTENATİFLER ARASINDA

Galatasaray'ın orta saha adayları arasında Borussia Dortmund forması giyen Salih Özcan da bulunuyor.  Sarı-Kırmızılılar, bu sezon 26 yaşındaki oyuncuyu kadrosuna katmak istemişti. 

Galatasaray'ın transferde ilk hedefi İlkay Gündoğan! Listede 3 yıldız var - Resim : 5

Ancak Alman ekibinin yüksek bonservis bedeli istemesi bu transferin gerçekleşmesini engellemişti. Salih'in sözleşmesi 2026 yılının haziran ayında bitiyor.

Galatasaray'ın transferde ilk hedefi İlkay Gündoğan! Listede 3 yıldız var - Resim : 6

Monaco forması giyen Youssouf Fofana da listede. Ancak Monaco; Arsenal ve Manchester United'ın ilgilendiği Fofana için 25 milyon euro istiyor.