Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcılığına atanan Feray Yılmaz'ın ardından bir isim daha atandı. Geçmiş dönem AK Parti Şahinbey İlçe başkanlığı yapan o isim Gaziantep Büyükşehir Belediye başkan yardımcılığına atandı.

31 Mart yerel seçimlerin ardından Gaziantep Büyükşehir Belediyesinde kadro değişiyor. Hafta sonu meclis başkanvekillerin seçildiği Gaziantep Büyükşehir Belediyesinde başkan yardımcılığına yeni bir isim daha atandı.

Gaziantep Büyükşehir Belediye başkan yardımcılığına atanan AK Parti Gaziantep Kadın Kolları başkanı Feray Yılmaz’ın ardından bir isim daha Gaziantep Büyükşehir Belediye başkan yardımcılığına atandı.

Abdülkadir Sökücü

ABDÜLKADİR SÖKÜCÜ GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILIĞINA ATANDI

İlçe başkanlığı döneminde başarılı çalışmalara imza atan AK Parti Şahinbey eski İlçe başkanı Abdülkadir Sökücü de, Gaziantep Büyükşehir Belediye başkan yardımcılığına atandı.

Gaziantep’te 70 yaşındaki adam 68 yaşındaki karısını öldürdü Gaziantep’te 70 yaşındaki adam 68 yaşındaki karısını öldürdü

Gaziantep Büyükşehir Belediye başkan yardımcılığına atanan Feray Yılmaz ve Abdülkadir Sökücü, bugün yeni görevlerine başladı.