Toplantıda birçok konu masaya yatırılırken en önemli konunun ise takıma ödenmesi gereken 300 milyon TL’nin olduğu öğrenildi. Yönetim içinde bazı sorunlarda dile getirilirken yeni yol haritası çizildi.

EURO 2024: Sırbistan: 0 - İngiltere: 1 EURO 2024: Sırbistan: 0 - İngiltere: 1

Öte yandan yönetimin takımda kalması ve gitmesi gereken oyuncularla da ilgili oylama yaptıkları öğrenildi.  Yönetim içinde bazı sorunlarda dile getirilirken yeni yol haritası çizildi.

Öte yandan yönetimin takımda kalması gereken ve gitmesi gereken oyuncularla da ilgili oylama yaptıkları öğrenildi.  Futbolculara verilecek 1 milyonluk primin yanı sıra yapılacak ödemelerinde olması nedeniyle acil sıcak para olarak 300 milyon TL nakit aranıyor. 

AYRICA TRANSFERLERE DE PARA GEREKLİ

Takıma acil ödenmesi gereken 300 milyon TL ile birlikte yeni sezon öncesi yapılacak ödemeler, transferler ve kamp harcamaları da dahil kulübe yaklaşık 700 milyon TL daha para gerekecek.

Başkan Memik Yılmaz'ın kaynak arayışı içinde olduğu ve yönetim toplantısında da bununla ilgili neler yapabilecekleri konusunda görüş alış verişinde bulunulduğu öğrenildi.  

PARA YOK!

Öte yandan zaman, zaman tartışmalarında yaşandığı toplantıda mevcut yönetim zamanında para verdiklerini belirterek; yeniden para vermeye sıcak bakmadığı gelen bilgiler arasında yer aldı. Başkan Yılmaz'ın icra kurulunu arttırıp kulübe yeni bir para akışı sağlamaya çalışacaklarını ifade etti. 

GİDECEK VE KALACAK OYUNCULARLA İLGİLİ OYLAMA YAPILMIŞ
 

Başkan Memik Yılmaz, toplantıda gidecek ve kalacak oyuncularla ilgili yönetimin fikrini aldı. Başkan Memik Yılmaz'ın kalması gereken ve gitmesi gereken oyuncuları yönetimi onayına sunduğu özellikle başta Papy olmak üzere bazı isimlerinde gitmelerine, Nita, Sorescu ve Ogün'ün alınması içinde onay verdikleri öğrenildi.