Gaziantep’te yıkım kararı alınan bir binanın çatısına çıkan şahıs intihar girişiminde bulundu. Olay yerine polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi.

Gaziantep’in Şehitkamil ilçesine bağlı İncilipınar Mahallesi’nde bulunan ağır hasarlı binada intihar girişimi…

Şehitkamil ilçesine bağlı İncilipınar Mahallesi’nde yıkım kararı alınan ağır hasarlı binanın çatısına çıkan bir şahıs bilinmeyen bir nedenle intihar etmeye çalıştı.

G O0 N Gzr Xk A Ey A Pn

Gaziantep defin listesi! 25 Temmuz 2024 kimler öldü ve defin listesi... Gaziantep defin listesi! 25 Temmuz 2024 kimler öldü ve defin listesi...

Yıkım kararı alınan bir binanın çatısında bir şahsı fark eden çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine itfaiye, polis ve sağlık ekipleri geldi. Olay yerine gelen polis ekipleri gerekli güvenlik önlemlerini alarak yurttaşı ikna etmeye çalışıyor.

AYNI BİNADA ÜÇÜNCÜ İNTİHAR VAKASI!

Gaziantep’in Şehitkamil ilçesine bağlı İncilipınar Mahallesi’nde yıkım kararı ağır hasarlı binada daha önce de farklı tarihlerde iki intihar girişimi yaşandı. Geçtiğimiz haftalarda yaşanan iki olayda da polis ekipleri, uzun uğraşlar sonucu intihar etmek isteyen iki şahsı ikna edip güvenli bir şekilde aşağı indirmişti.

Editör: Ahmet Oğuz Çapan