Ankara’da MHP 14. Büyük kurultayına Gaziantepteki partililer eksiksiz katılarak bu eşsiz törene şahitlik ettiler. MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin bin 295 delegenin oyuyla yeniden Genel Başkan seçildiği Kurultay’a MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, İl Başkanı Mustafa Bozgeyik, İl ve İlçe Teşkilatları, İl ve İlçe Ülkü Ocakları Teşkilatları ve delegeler tam kadro katıldı.

Trendyol Süper Lig: Gaziantep FK: 2 - Kasımpaşa: 0 (Maç sonucu) Trendyol Süper Lig: Gaziantep FK: 2 - Kasımpaşa: 0 (Maç sonucu)

Gi33Thyx0Aapn1W

Kurultayda MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, MHP Gaziantep İl Başkanı Mustafa Bozgeyik, il ve ilçe yöneticileri ike ülkü ocakları yöneticisi ve delegeler oylarını kullandılar. TBMM İdare Amiri Sermet Atay, kurultayı veren Tv kanalında canlı yayına katılarak salondaki notları anlattı ve durum değerlendirmesi yaptı. Ayrıca MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay’ın TBMM İdare Amiri olarak görev almasının ardından MYK’ya yeniden aday olmayarak, ‘’Milliyetçi Hareket Partisi’nin 14. Olağan Büyük Kurultayında oyumuzu kullandık. Allah Liderimiz Sn. Devlet Bahçeli beyefendiyi başımızdan eksik etmesin, Kurultayımız hayırlara vesile olsun’’ dedi.