Adalet Bakanı Yılmaz Tunç; önemli açıklamalarda bulundu.

Bakan Tunç'un açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde;

Son dakika! Adalet Bakanı Yılmaz Tunç'tan 2 önemli konuyla ilgili açıklama - Resim : 1

İMAMOĞLU'NUN DANIŞMANI VE TEŞKİLATTAN İSİMLERİN PARALARDAN KULESİ

"Görüntülerdeki kişilerden ifade alınmaya başladı, savcılık paranın kaynağını soracaktır.

OĞLUNU ABD'YE KAÇIRAN EYLEM TOK'UN İADE SÜRECİ

(Eylem Tok ve oğlu için iade talepnamesi) Soruşturma devam ediyor. ABD ile adli yardımlaşma kapsamında biz yazışmalarımızı gerçekleştirdik. İade talebinde bulunduk, iade dosyamızı ilettik ve geçiçi tutuklama evrakımız da gönderdik. Bugün cevabi yazı geldi. Bu cevabi yazıda istenen bazı belgeler var, tamamladık. Süreci takip ediyoruz.

Gaziantep’te Skandal Görüntüler! Otobüste Mastürbasyon Yaptı… Gaziantep’te Skandal Görüntüler! Otobüste Mastürbasyon Yaptı…

SORUŞTURMA DEVAM EDİYOR

Soruşturma devam ediyor. Mısır üzerinden ABD'ye geçmişlerdi. ABD ile adli yazışmalarımızı gerçekleştirdik. 7 Mart tarihinde de iade talebimizi illettik. Bugün itibarıyla bize ABD'den cevabi yazı geldi. İstenen belgeler vardı ve bu belgeleri tamamladık.

İstanbul Eyüpsultan'da gerçekleşen 1 kişinin vefatıyla olan bir trafik kazası. 18 yaşından küçük birinin annesiyle yurt dışına kaçtığı belirlendi.

Hem diplomatik yollardan hem de Interpol aracılığıyla bu gerçekleşiyor. Umuyoruz ki ABD iade talebimizi karşılasın. Dün itibarıyla bu dosya ile ilgili 2 gözaltı gerçekleşti. Kaza sonrası olay yerine gelen ve havalimanına bırakan kişi gözaltına alındı.

 ŞOFÖR GÖZALTINDA

Olay yerindeki telefonları alıp emniyete bırakan şoför de gözaltında."