Gaziantep’te Türkiyenin en büyük kuruyemiş ve çerez imparatoru olan C.E’nin İzmir’de genç bir üniversite öğrencisiyle aşk hayatı yaşadığını E.M ile aşk yaşadığı ve E.M’den bir çocuğu olduğu gündeme geldiği ancak uzun süre DNA testi  yaptırmamak için kayıplarda olduğu Ç.E’nin polis ekipleri tarafından yakalanarak DNA testi yapıldığı ve DNA testinde E.M’den çocuğu olduğu ifade edildi.

DNA testi sonucu C.E'nin ilişki yaşadığı E.M'den doğan çocuğun babası olduğu belirlendi.

Çerez imparatoru olarak bilinen C.E'in, ilişki yaşadığı İzmirli E.M'den bir çocuğu dünyaya geldi. Ancak milyarder C.E. çocuğu kabullenmedi.

"EVLENME VAADİYLE KANDIRDI" İDDİASI

Yeni Asır'dan Fatih Şendil'in haberine göre, evlenme vaadi ile kandırıldığını belirten mahkemeye başvuran 22 yaşındaki E.M, oğlu için dava açtı.

Üç yıla yakın DNA vermemek için kaçan iş insanı hakkında zorla getirilme kararı verildi.

DNA testine göre C.E. yüzde 99.99 baba çıktı.

AYLIK 15 BİN TL TEKLİF EDİP VAZGEÇİRMEYE ÇALIŞTI

İzmir'de Karşıyakalı üniversite öğrencisi E.M'den bir çocuk dünyaya getiren evli ve üç çocuk babası C.E yaşadığı Gaziantep dahil hiçbir yerde DNA testi alınması için tam 24 ay süre bulunamamıştı.

Bu sırada genç kadına haber gönderip 1 milyarlık babalık davasını geri çekmesi karşılığında her ay düzenli olarak kendisine 15 bin lira vermeyi teklif eden C.E, sonunda yakalanıp polis eşliğinde DNA testine götürülmüştü.