Şehitkamil Belediyesi, dünyaya gelen 16 bin 284 bebeğe, ‘Merhaba Bebek’ projesi kapsamında ilk hediyesini verdi.

Şehitkamil Belediyesi, 2022 yılında da ilçe sınırları içinde bebek sahibi olan ailelerin en mutlu gününde yanlarında oldu. Şehitkamil Belediyesi, 2022 yılı içerisinde ilçe sınırları içerisinde gözlerini dünyaya açan 16 bin 284 bebeğe, “Merhaba Bebek” dedi ve ilk armağanını verdi. Annelere ise ‘Merhaba Bebek’ isimli eğitim kitapçığı hediye edildi.

Volkan Demirel: "Gaziantep FK oynadığı oyun ve aldığı galibiyetle tebrikleri hak etti" Volkan Demirel: "Gaziantep FK oynadığı oyun ve aldığı galibiyetle tebrikleri hak etti"

104 Bin 387 Bebeğe Hizmet Verildi

2013 yılından bugüne uygulanan Merhaba Bebek projesi kapsamında bugüne kadar 104 bin 387 bebeğe hizmet verildiği bilgisini paylaşan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Merhaba Bebek projesiyle ilçe sınırları içinde bebek sahibi olan ailelerin en mutlu gününde yanlarında oluyoruz. Merhaba Bebek projesi kapsamında yeni doğan bebeklere, bebek taşıyıcısı (puset), annelere ise ‘Merhaba Bebek’ isimli eğitim kitapçığı hediye ediyoruz. Proje kapsamında 2022 yılında 16 bin 284 bebeğe ve annelerine bu kapsamda hizmet verdik. 2013 yılından bugüne uygulanan Merhaba Bebek projesi kapsamında 104 bin 387 bebeğimize ulaşmış olduk. Projemizi, görev süremiz içerisinde devam ettireceğiz. Tüm bebeklerimizin; vatana ve millete hayırlı, sağlıklı evlatlar olarak yetişmelerini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.