Şehir magandaları vatandaşın canını riske atıyor...

Düğün, asker eğlencesi ve farklı yollarda gündeme gelen şehir magandalarının biri de İstanbul'un Bayrampaşa ilçesinde gündeme geldi.

Bayrampaşa’da bulunan 15 Temmuz Demokrasi Otogarı’nda bir maganda, etrafa küfürler savurmaya başladı.

Saldırgan anlarını kaydettirdi

Daha sonra elindeki silahla rastgele ateş açan maganda, cep telefonu ile kayda aldırdığı o anları sosyal medyadan paylaştı.

Magandanın yaptığı paylaşım sosyal medyada tepki topladı.

15-temmuz-demokrasi-otogari-nda-bir-maganda-e-16269775_amp

Daha önce de yaptı

Öte yandan elinde silahla havaya ateş açan magandanın, daha önce de aynı şekilde etrafa küfürler savurarak havaya ateş açtığı görüntüleri sosyal medyada paylaştığı öğrenildi.

GÖZALTINA ALINDI

15 Temmuz Demokrasi Otogarı’nda etrafa küfürler savuran ve elindeki silahla peş peşe havaya ateş açan M.S.L isimli şüpheli, havaya ateş açtığı kuru sıkı silahla birlikte yakalanarak gözaltına alındı.

Bayrampaşa’da bulunan 15 Temmuz Demokrasi Otogarı’nda etrafa küfürler savuran, daha sonra elindeki silahla rastgele ateş açan M.S.L. isimli şüpheli, gözaltına alınarak adli makamlara sevk edildi.

Kilis'te terör örgütü PKK/PYD/YPG propagandası yapan şüpheli yakalandı Kilis'te terör örgütü PKK/PYD/YPG propagandası yapan şüpheli yakalandı

Öte yandan söz konusu görüntülerin eğlence amaçlı çekildiği ve 2 yıl öncesine ait olduğu belirtilirken havaya ateş açılan silahın da kurusıkı olduğu öğrenildi.

Şahsın yapılan sorgulamasında adli makamlarca “suç işlemek amacıyla kurulan örgüte üye olma” suçundan ifadesinin alınmasına yönelik aranıyor olduğu ve birçok ayrı suçtan kaydının olduğu öğrenildi ve şahıs, “Genel Güvenliğin Kasten Tehlikeye Sokulması” suçundan sevk edildiği mahkemede, adli kontrol hükümlerinin uygulandığı belirtildi.