Ak Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Ak Parti Nizip İlçe Başkanı Fatih Uzunaslan, Ak Parti Nizip İlçe Yönetimi Nizip Ticaret Odası’nı (NTO) ve Nizip Gümrük Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyaretin açılış konuşmasını yapan Nizip Ticaret Odası (NTO) Meclis Başkanı Bekir Karabacak yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

thumbnail_IMG_9503

Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer ile uzun süredir beraber çalıştıklarını ifade eden NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt şunları ifade etti:

“Nizip, ülkemizin büyümesinin üzerinde bir ivme kazanan gelişmiş ilçelerden birisidir. Bizlerde NTO olarak ilçenin gelişmesine ülkemizin ekonomisine katkı sağlamak için üyelerimizin sorunlarını milletvekillerimize bakanlıklarımıza ileterek çözüme kavuşturmanın çabası içerisindeyiz. Her günün başlangıcında ilk gün göreve geldiğimiz gibi heyecanımızı kaybetmeden hizmetlerimize devam etmekteyiz. Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer’e, Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı’ya, Ak Parti Nizip İlçe Başkanı Fatih Uzunaslan’a ve Ak Parti Nizip İlçe Yönetimi’ne ziyaretleri için şahsım ve Nizip Ticaret Odası adına teşekkür ediyorum.” 

ŞAHİNBEY BELEDİYESİ’NDEN KUMDA VOLEYBOL TURNUVASI ŞAHİNBEY BELEDİYESİ’NDEN KUMDA VOLEYBOL TURNUVASI