Takımımız olağanüstü genel kurul sonucunda isim, logo ve renk değişikliğine gitmiştir. Takımımız ismi Gaziantepgücü Spor Kulübü” olarak değişmiştir. Takımımızın renkleri bu şehrin tarihi, kaderi ve elbette geleceği ile özdeşleşmiş "Kırmızı - Siyah ve Beyaz" olmuştur. İsim değişikliği Türkiye Futbol Federasyonu tarafından onaylanarak resmiyet kazanmıştır.

REFORM HABER - Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Galatasaray, 10 kişiyi geçemedi! Adana Demirspor 0-0 Galatasaray (ÖZET) Galatasaray, 10 kişiyi geçemedi! Adana Demirspor 0-0 Galatasaray (ÖZET)

''Takımımız olağanüstü genel kurul sonucunda isim, logo ve renk değişikliğine gitmiştir. Takımımız ismi Gaziantepgücü Spor Kulübü” olarak değişmiştir. Takımımızın renkleri bu şehrin tarihi, kaderi ve elbette geleceği ile özdeşleşmiş "Kırmızı - Siyah ve Beyaz" olmuştur. İsim değişikliği Türkiye Futbol Federasyonu tarafından onaylanarak resmiyet kazanmıştır.

BİLGİLENDİRME: Yönetim Kurulumuz, kulübümüzü Gaziantep halkına mal etmek için ve kamuoyunun beklentisini dikkate alarak isim değişikliğine gitmeyi uygun bulmuştur. Elde edilecek başarılarda Gaziantep’in adının ön planda olmasından büyük onur ve şeref duyulacaktır. Takımımız yeni sezonda “Gaziantepgücü Spor Kulübü” ismiyle mücadele edecektir. Fikstür çekimine yeni ismimizle katılacaktır. Camiamız ve kentimiz için hayırlı olsun.