Oyuncu Hazar Ergüçlü'den tatil fotoğrafı geldi! Minik bikinisine yorum yağdı Oyuncu Hazar Ergüçlü'den tatil fotoğrafı geldi! Minik bikinisine yorum yağdı
Bahar Candan cezaevinde değilmiş! Nihal Candan'ın paylaşımı ortaya çıkardı - Resim: 1

Dolandırıcılık çetesine üye olduğu iddiasıyla Kasım 2023'te tutuklanan Nihal Candan'ın aynı suçtan tutuklanan kardeşi Bahar Candan'ın, tutuklu kaldığı cezaevinde kendini yaralayarak hastaneye yatırıldığı iddia edilmişti. Bahar Candan'ın cezaevinde olmadığı ortaya çıktı. Nihal Candan kardeşini ziyarete gitti.

Bahar Candan cezaevinde değilmiş! Nihal Candan'ın paylaşımı ortaya çıkardı - Resim: 2

Nihal ve Bahar Candan kardeşler lüks yaşamlarını sosyal medyada sergilemeleriyle tanınıyordu. Geçen yıl fenomenlere düzenlenen operasyonlara iki kardeş de dahil edilmişti.

Bahar Candan cezaevinde değilmiş! Nihal Candan'ın paylaşımı ortaya çıkardı - Resim: 3

Ucuz otomobil vaadiyle çok sayıda kişiyi dolandıran bir şebeke ile birlikte hareket ettikleri iddia edilen Candan kardeşler 14 Kasım 2023'te gözaltına alındı, 16 Kasım'da da tutuklandı.

Bahar Candan cezaevinde değilmiş! Nihal Candan'ın paylaşımı ortaya çıkardı - Resim: 4

İki kardeş Silivri'deki Marmara Cezaevi'ne konuldu. Nihal Candan, tutuklanmasını protesto etmek için cezaevinde yemek yememeye başladı.

Bahar Candan cezaevinde değilmiş! Nihal Candan'ın paylaşımı ortaya çıkardı - Resim: 5

TAHLİYE OLDU

Bir süre sonra yeme alışkanlığı bozulan Nihal Candan 'anoreksiya nevroza' adı verilen hastalığa yakalandı.'Yemek yememe hastalığı' olarak da bilinen bu rahatsızlık nedeniyle 37 kiloya kadar düşen Nihal Candan, geçtiğimiz haftalarda tahliye edildi.

Bahar Candan cezaevinde değilmiş! Nihal Candan'ın paylaşımı ortaya çıkardı - Resim: 6

HASTANEDE KALIYOR

Gündemden düşmeyen iki kardeşten halen cezaevinde olan Bahar Candan’ın ise Silivri'de kaldığı cezaevinde kendini yaralayarak zarar verdiği iddia edilmişti. Hastaneye kaldırıldığı belirtilen Candan’ın nerede olduğu bilinmiyordu.

Bahar Candan cezaevinde değilmiş! Nihal Candan'ın paylaşımı ortaya çıkardı - Resim: 7

Ablası Nihal Candan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kardeşini kaldığı Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde ziyaret ettiğini duyurdu.

Bahar Candan cezaevinde değilmiş! Nihal Candan'ın paylaşımı ortaya çıkardı - Resim: 8

“GERİ SAYIM BAŞLADI"

Candan bir sonraki paylaşımında ise şu ifadeleri kullandı:

"Burası senin evin değil bir tanem. Az kaldı evine, ailene kavuşacaksın. Canım kardeşim, güçlü kardeşim. Dayanmak zorundayız ikimizde."

Editör: Ahmet Oğuz Çapan