Gaziantep defin listesi! 15 Temmuz 2024 kimler öldü ve defin listesi... Gaziantep defin listesi! 15 Temmuz 2024 kimler öldü ve defin listesi...

16-19 Mayıs 2024 tarihleri arasında Hırvatistan'ın Başkenti Zagreb’te düzenlenen Erkekler Açık Alan Hokeyi Kulüpler Avrupa Şampiyonası Trophy II’de ülkemizi temsil eden, Nizip Zeugma Erkek Takımı şampiyon olarak Avrupa’nın en iyi 8 ülkesinin bulunduğu Trophy'e yükseldi. Turnuva öncesi Volkan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Çeker'i ziyaret eden Nizip Zeugma Erkek Takımı desteklerinden dolayı teşekkür etmişti. 

Bilal Ceker 2 600 X 360

BİLAL ÇEKER: "BAŞARILARIN DEVAMI GELECEK"

Alınan başarı sonrası takımı kutlayan Bilal Çeker, "Geçtiğimiz günlerde Nizip Zeugma Erkek Takımımız Türk hokey tarihinde bir ilki gerçekleştirerek çok önemli bir başarı elde etti. Zagreb'te düzenlenen Erkekler Açık Alan Hokeyi Kulüpler Avrupa Şampiyonası Tropy II'de ülkemizi temsil eden takımımız şampiyon olarak Avrupa'nın en iyi 8 ülkesinin bulunduğu Tropy'e yükseldi. Sporcularımızı ve teknik ekibi kutluyor, başarılarının devamını diliyorum'' dedi.

Editör: Murat ATAY