Uzmanlardan Antep fıstığı üreticilerine hastalık uyarısı Uzmanlardan Antep fıstığı üreticilerine hastalık uyarısı
  • Türkiye'de yerli ve milli kaynaklarla birlikte savunma sanayisi konusunda önemli atılımlar yapan ve böylelikle ülke ekonomisine büyük katkı sağlayan Baykar, çalışanlarına büyük bir jest yaptı.

Baykar, çalışanlarına kar payı dağıttı - Resim : 1

  • Baykar, alınan karar doğrultusunda 6 yıldan uzun süredir şirkete emek vermiş veya 2 yılın üzerinde bir süredir birim sorumlusu olarak görev yapan çalışanlarına kâr payı dağıttı.

Baykar, çalışanlarına kar payı dağıttı - Resim : 2

  • Bahsi geçen kâr payının yaklaşık 18 maaş civarında olduğu öğrenildi.  Altında Haluk Bayraktar ve Selçuk Bayraktar’ın isimlerinin bulunduğu mektupta şu ifadeler geçti:
    “Firmamızın kazancının bir kısmını, altı yılın üzerinde bu yolda emek vermiş veya birimlerimizde sorumlu olarak görev yapan, omuz omuza yol yürüdüğümüz siz kıymetli çalışma arkadaşlarımızla paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Her birinizle iftihar ediyor, emekleriniz ve kararlı duruşunuz için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sizlerle dava arkadaşı olmaktan onur duyuyoruz. Yıllardır omuz omuza çalıştığımız müessesemizin sahibi ve emektarları sizlersiniz. İyi ki varsınız, iyi ki yol arkadaşımız olmuşsunuz… Birlikte daha nice başarılara imza atacağımıza yürekten inanıyoruz. Desteğiniz, yol arkadaşlığınız için en kalbi duygularımızla selamlarımızı ve sevgilerimizi iletiyoruz.”

    Baykar, çalışanlarına kar payı dağıttı - Resim : 3