Fenerbahçe'nin yıldızları rest çekti! "İsmail Kartal varsa biz yokuz" Fenerbahçe'nin yıldızları rest çekti! "İsmail Kartal varsa biz yokuz"
  • Beşiktaş'ın sahasında Galatasaray'a 1-0 mağlup olduğu mücadelenin ardından protokol tribününde ortalık karıştı.
  • Haberet Spor Yorumcusu Fatih Doğan'ın haberine göre Galatasaray sosyal medya hesabından atılan sarı lacivert salıncağa binmiş, üzgün kartal görseli sonrası gerginlik yaşandı.
  • Paylaşımı gören Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, Galatasaraylı yöneticilere "Bu rezalet nedir? Sabrımızı zorlamayın. Bedelini ağır ödersiniz." diye bağırdı. 
  • Bunun üzerine Galatasaraylı yöneticiler de tepki gösterdi. Ortalık bir süreliğine gerildi.

FEYYAZ UÇAR'DAN TEPKİ

  • Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Feyyaz Uçar, o paylaşımla ilgili, "Bugün talihsiz bir şey yaşadık. Onu paylaşmak istiyorum. Bugün Galatasaray yönetimini ağırladık, maçın sonuna kadar hep beraber maç seyredildi, yemek yenildi. Daha henüz Galatasaray yönetimi stadyumu terk etmemişken kurumsal olarak Galatasaray'ın yaptığı paylaşımı gördük. Başkanımız, onların yöneticilerinden bu paylaşımın derhal silinmesini istedi. Önce silineceğini söylediler. Paylaşım hala silinmiş değil. Sabah bundan çok daha ağır bir paylaşım silinmiştir. Biz Beşiktaş'ız. Kartalı sığdıracak bir kafes, ağırlığını taşıyacak bir salıncak henüz yapılmadı, yapılmayacak dostlar. Kartal yükseklerde uçar. Biz rakiplerimize sosyal medya aracılığıyla konuşmak görüşmek istemiyoruz. İyi niyetle görüşürüz, tartışırız. Bu hareket hiç yakışmadı. Bunu belirtmek istiyorum. İş farklı yerlere gidiyor. Ahlaki zedelenmeye doğru gidiyor. Üzülürüz. Biz saha içindeki mücadelemize devam edeceğiz." dedi.