Ağrı'da bir kadının üstsüz bir şekilde yürüdüğü anlar sosyal medyada gündem oldu. Kadının, kahvehanede oturan kişilerin yanına giderek iki soru yöneltti O anlar cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

AĞRI SOKAKLARINDA ÇIRILÇIPLAK GEZDİ

İddiaya göre psikolojik sorunları olduğu ifade edilen bir kadın, üstünü çıkardıktan sonra sokakta çıplak şekilde dolaşmaya başladı. Vatandaşlar ise gördükleri manzara karşısında neye uğradığını şaşırdı.

"HAYATIMI ALDIĞINIZA DEĞDİ Mİ?"

Kahvehanenin önüne giden öfkeli kadın, kapının önünde oturan kişilere "Hayatımı aldığınıza değdi mi? Delirttiniz lan beni, değdi mi?" diyerek bağırmaya başladı. Daha sonra çırılçıplak yürümeye devam eden kadın yoğun araç trafiğinin olduğu otoyolda yürüyüşünü sürdürdü.

ÇIPLAK KADIN KARAKOLA GÖTÜRÜLDÜ

Polis ekipleri gelene kadar kimse kadına herhangi bir müdahalede bulunmadı. Bölgeye gelen ekipler, kadını karakola götürdü. Yaşananlara kimse anlam veremezken olaydan geriye ise kameralara yansıyan bu görüntüler kaldı.

Burada ifadesi alınan S.A, insanların vurdumduymaz olmaları ve kendisini hiçbir zaman fark etmemelerinden sıkıldığını, bu yüzden çıplak vaziyette cadde üzerinde gezdiğini ve tedavi olmak istediğini belirtti.

Cumhuriyet Savcısından alınan talimatlar doğrultusunda başlanan tahkikatın ardından, S. A. psikolog ön raporu düzenlenmesi amacıyla hastaneye gönderildi. 1 gece gözlem altında kalan S.A, savcılık işlemleri tamamlanması ardından Doğubayazıt Sulh Ceza Hakimliği tarafından 3 hafta süre ile gözlem altına alında kalınması amacıyla Elazığ Fethi Sekin Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne sevk edildi.

Editör: Ahmet Oğuz Çapan