Beşiktaş Teknik Sorumlusu Burak Yılmaz, Antalyaspor maçındaki hakem kararlarına eleştiride bulunarak, hakemlerin keyfine göre doğradığını söyledi. Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ile görüşme yapacağını aktaran Yılmaz, "Ben yarın saygılı bir şekilde başkanımın elini öper, ayrılırım. Ama kalıyorsam da birkaç isteğim olacak" dedi.

Beşiktaş Teknik Sorumlusu Burak Yılmaz: "Hoca olmak isteyen sevgili büyüklerimiz var, kanal kanal gezen büyüklerimiz var. Şimdi başkanımla konuşacağım, 3-4 Aralık'a kadar devam edeceksem benim küçük bir isteğim var, olmayacaksa ben teşekkür edeceğim." "Terbiyesizlik yapandan Beşiktaş formasını alırım. Ben o formayı elim titreyerek veriyorum. Bizim ülkemize gelip, bizim oyuncularımıza terbiyesizlik yapanı asla kabul etmeyeceğim. Eric Bailly yakışıksız bir hareketinden dolayı oyundan aldım." "Beşiktaş'ın penaltısını vermemek bu kadar kolay mı? Bu nedir? Beşiktaş'ta kaos var, biz de vuralım. Beşiktaş'ta kaos falan yok."

F-MSzRoW0AAa_4O

Trendyol Süper Lig’in 11. haftasında Beşiktaş, deplasmanda Antalyaspor’a 3-2 mağlup oldu.

VİDEO HABER / Ronny Deila: “Beşiktaş’ın 1 puan alması sürpriz oldu” VİDEO HABER / Ronny Deila: “Beşiktaş’ın 1 puan alması sürpriz oldu”

Müsabakanın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Beşiktaş Teknik Sorumlusu Burak Yılmaz, hakem yönetimine tepki gösterdi. Federasyona da eleştiride bulunan Yılmaz, yabancı hakem yerine Türk hakemlerine destek verdiklerini ancak sahada doğrandıklarını vurgulayarak, "Keyfine göre 2 hafta maç verme. Beşiktaş’ın penaltısını vermemek bu kadar kolay mı? Bu kadar mı kolay. Nasıl ağabey ya. ’Biz güveniyoruz, inanıyoruz, Türk hakemleri’ diyorlar. Yabancı hakem diye bağırıyorlar, ’Hayır bu bizim insanımız’ diyoruz. Ama keyfine göre, bir maç bizi doğra, bir maç şunu doğra. Böyle bir şey yok. Fenerbahçe de şikayet edecek, Galatasaray da şikayet edecek, bizi yapılanları görüyorsunuz. Bu nedir? Beşiktaş’ta kaos var, biz de vuralım. Beşiktaş’ta kaos falan yok. Şimdi başkanımla görüşeceğim, hiç merak etmesin herkes. Ben yarın başkanıma saygılı bir şekilde elini öper ayrılırım. Ama kalıyorsam da birkaç isteğim olacak. Çok net" ifadelerini kullandı.

Kaynak: