Mehmet Sait Kılıç, Oğuzeli MYO öğrencileriyle bir araya geldi Mehmet Sait Kılıç, Oğuzeli MYO öğrencileriyle bir araya geldi

Nurdağı’nda sonuna kadar Hasan Dilek’in yanında olduklarını açıklayan Büyük Birlik Partisi Gaziantep İl Başkanı ve MKYK üyesi Orhan Kızılaslan, “31 Mart yerel seçimlerinde Nurdağı adayımız Hasan Dilek. Bu konuda cumhur ittifakının tüm desteğini alarak yola çıkan adayımız Hasan Dilek’e yapılan bu çirkin yazılar nedeniyle yapanları, ve yaptıranları şiddetle kınıyorum. Şunu çok iyi bilsinler ki, biz Büyük Birlik Partisi Gaziantep il ve 9 ilçe teşkilatı olarak Hasan beyin yanındayız. Bununla birlikte Alperen Ocakları, İl Kadın Kollarımız ve kısaca tüm Büyük Birlik Partisi teşkilatı olarak bu yaşananları şiddetle kınıyoruz.” dedi.

Orhan Kızılaslan, Büyük Birlik Partisi olarak bu işin peşini bırakmayacaklarını, İl ve ilçe teşkilatlarının yanı sıra Alperen Ocakları ve İl Kadın Kolları ile bu işin takipçisi olacaklarını ifade ederek “Bu işi yapanların ve yaptıranların bulunması için Jandarma ve emniyetimize güveniyoruz. Bu işin yanında, önünde, arkasında, sağında, solunda, ilerisine, berisinde, uzağında yakınında kim varsa hesap verecekler. Biz Büyük Birlik Partisi Gaziantep il teşkilatı olarak bu işin her zaman takipçisi olacağız. Bu işi yapanların cezalandırılması için gerekenin yapılmasını bekliyoruz” diye konuştu.