Yurt dışında Cadılar Bayramı etkinlikleri hız kesmeden devam ederken, eğlenceli ve korkutucu görüntüler de sosyal medyayı sallamaya devam ediyor. Bir sosyal medya kullanıcısının paylaştığı video, özellikle Cadılar Bayramı ruhunu yansıtan komik anlarla dolu.

Türkiye onu bu fotoğrafla tanımıştı... Annesi son halini anlattı. Türkiye onu bu fotoğrafla tanımıştı... Annesi son halini anlattı.

Görüntülerde, bir kişinin sokakta giydiği saksı kostümüyle yoldan geçen insanlara pusu kurduğu görülüyor. Yoğun bir caddede, sıradan bir saksı gibi görünüp yoldan geçen insanları aniden korkutmaya çalışırken her seferinde, aniden ayağa kalkarak yoldan geçenleri şaşırttığı ve korkuttuğu kameralara yansıdı.

CADILAR BAYRAMI NEDİR?

Cadılar Bayramı, özellikle Kuzey Amerika'da büyük bir coşku ve kutlama ile karşılanan bir tatil. Her yıl 31 Ekim'de kutlanan bu gün, korkutucu kostümler, evlerin süslenmesi, şeker toplama etkinlikleri ve Cadılar Bayramı partileri ile doludur. Aynı zamanda, Cadılar Bayramı'nın kökeni Samhain adlı geleneksel bir Kelt festivaline dayanmaktadır. Cadılar Bayramı, hayaletlerin, cadıların ve doğaüstü varlıkların dünyamıza en yakın olduğuna inanılan bir gündür. Bu nedenle, bu tatil korku ve eğlenceyi bir araya getirir. Saksı kostümü gibi esprili kıyafetler de Cadılar Bayramı'nın ruhuna uygun bir şekilde kutlanır.

İşte o görüntüler: