Milletvekili Kaplan, “2023 yılı, geride bıraktığımız 20 yılın tüm olumsuzluklarını silecek. İktidarımızla birlikte huzur ve barış içinde yaşayacağımız bir ülke en büyük dileğimiz” dedi.

Milletvekili İrfan Kaplan’ın yeni yıl mesajı şöyle:
“Zorlu bir seneyi daha bitiriyoruz. Ekonomik kriz, kadın cinayetleri, rant uğruna yakılan ormanlar, işsizlik, intiharlar, yoksulluk 20 yıllık AKP iktidarı sayesinde ülkemizde yaşayan vatandaşlarımızın psikolojisini bozdu. Neyse ki 6 ay sonra, partimiz iktidarında bu kötü tablo değişecek ve yerini huzur, barış ve refaha bırakacak. 2023 güzel gelecek, ülkemiz artık güzel günler görecek.

2023 yılının; dayanışma ruhunun arttığı, sağlığın, bolluğun, huzurun evlerimizden eksik olmadığı, savaşların sona erdiği, çocukların yatağa aç girmediği, ailelerin gelecek endişesi taşımadığı; ülkemizde hak, hukuk ve adaletin egemen olduğu bir yıl olması en büyük dileğimiz.

2023 yılı, ülkemizde saltanat ve sarayın şatafatı bitecek; yerini hakça, insanca, özgürce bir huzur ortamı sağlanacak.

Gaziantep'te FETÖ hükümlüsü yakalandı Gaziantep'te FETÖ hükümlüsü yakalandı

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Gaziantepli hemşehrilerim olmak üzere tüm vatandaşlarımızın yeni yılını en içten dileklerimle kutlar; sağlıklı, huzurlu ve mutluluk dolu bir yıl geçirmemizi dilerim.”