Cumhuriyet Halk Partisi heyetleri; Gaziantep’te deprem sonrası çalışmalarını sürdürüyor.

Gaziantep’te Ağır Hasarlı Binalar yıkılırken, Çağla Apartmanında neler oluyor? Gaziantep’te Ağır Hasarlı Binalar yıkılırken, Çağla Apartmanında neler oluyor?

Cumhuriyet Halk Partisi heyetleri; Gaziantep’te deprem sonrası çalışmalarını sürdürüyor. Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Nurdağı ve İslahiye ilçelerinde kurulan konteyner kent ve çadır kentlere aralıksız olarak ziyaretlerde bulunuyor.

Image 2023-03-02 at 15.25 (4)

CHP Heyetinden Gaziantep Çıkarması

Afetin gerçekleştiği günden bu yana Gaziantep’e çıkarma yapan CHP kurmayları saha çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

Son olarak CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu, Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka ve CHP Gaziantep İl Başkanı Mehmet Neşet Uçar, Şahinbey İlçe Başkanı Aydın Şahin, Şehitkamil İlçe Başkanı Yunus Emre Özmen, Nurdağı İlçe Başkanı Fatih Dinç İslahiye İlçe Başkanı Mustafa Köse ile birlikte Nurdağı ve İslahiye’ye ziyaret gerçekleştiren heyet, vatandaşlarla bir araya gelerek geçmiş olsun dileklerini iletti ve her daim milletin yanında olacakları mesajını verdiler.