Bir döneme damgasını vuran model Cindy Crawford'un kendisiyle aynı mesleği seçen kızı Kaia Gerber, güzelliğiyle dikkat çekiyor.

1980'li ve 90'lara damgasını vuran model Cindy Crawford'un kendisiyle aynı mesleği seçen kızı Kaia Gerber bu defa bir dergi çekimi için poz verdi. 16 yaşından beri podyumda olan 21 yaşındaki genç model cesur tarzı ile bakana bir daha baktırdı.

Gerber, bu defa bir dergi çekimi için poz verdi. 16 yaşından beri podyumda olan 21 yaşındaki genç model, cesur tarzı ile bakana bir daha baktırdı.

Annesinin izinde

Annesinin izinden giden Gerber, iddialı pozlarını sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile peş peşe paylaştı.

Kaia2

Kaia Gerber'in cesur seçimleri takipçilerinden tam not alırken pozları da kısa sürede beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Modellikten oyunculuğa geçiş yapan Kaia Gerber, yeni dizi Palm Royale'de Kristen Wiig ve Allison Janney ile birlikte rol aldı. Ergenlik yıllarını model olarak çalışarak geçiren Kaia, podyumda geçirilen bir hayattan daha önemli şeyler olduğunu söylemişti.

Ünlü isimlerin aynı kadından çocuk yapma iddiaları Türkiye'nin gündeminde Ünlü isimlerin aynı kadından çocuk yapma iddiaları Türkiye'nin gündeminde

Portrait (1)

Unlu Model Kaia Gerber Bikinili Pozuyla Kotu Haberi Verdi Cfh H