Günümüzde her yaştan şahısların amacı dışına kullanımına açık olan sosyal medya platformlarında her geçen gün yeni bir skandal yaşanmaya devam ediyor.

Son olarak Tiktok üzerinden açtığı hesapla genellikle 8 ile 13 yaş grubu çocukların takip ettiği 60’li yaşlardaki Fuat Akbulut isimli şahıs gündeme geldi.

Canlı yayınında çok fazla kız çocuğun bulunması, gecenin geç saatlerinde kız çocuklarıyla yayın yapması üzerine tepki çeken Akbulut, aynı zamanda paylaştığı +18 videolarla da gündeme geldi.

Sur Belediyesi'nde Atatürk'e ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret! Bir kişi gözaltına alındı Sur Belediyesi'nde Atatürk'e ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret! Bir kişi gözaltına alındı

Çocuk tacizcisi Tiktok fenomeni gözaltına alındı - Resim : 1

“GEÇEN GÜN SİZE GELDİM YA, NASIL TANIMADIN?”

Şahsın sosyal medya hesabından kayıt altına alınan canlı yayınlardan birinde küçük bir kız çocuğunun Akbulut’a “Beni tanımadın mı, geçen size geldim ya” dediği duyuldu.

Bu videoların devamında canlı yayına katılan kız çocukları kendi ailelerine de tepki göstererek ısrarla o yayınlarda kalacaklarını söylediler.

Tokat Erbaa ilçesinde yaşadığı bilinen Fuat Akbulut isimli şahsın, daha önce de küçük çocuklarla yaptığı yayınlardan rahatsız olanlar CİMER üzerinden şikayet oluşturdu.

Bazı kız çocuklarıyla DM'den özel mesajlaşma yoluyla konuştuğu iddia edilen bu şahıs, kendi paylaşımlarında da profil fotoğrafı olmayan ve mikrofonu kapatanları yayından atacağını beyan etti.

Çocuk tacizcisi Tiktok fenomeni gözaltına alındı - Resim : 2

HABERLER SONRASINDA GÖZALTINA ALINDI

Sosyal medyadaki şikayetler sonrası tv100.com editörü Seçil Balık ve Müge Yücetürk’ün araştırmaları sonrasında adli merciler de harekete geçtiler.

Gelen son bilgiye göre, binlerce çocuk takipçisi olan Fuat Akbulut'un Erbaa’da gözaltına alındığı bildirildi. Akbulut'un dijital materyallarıne de el konularak incelemeye alındığı bilgisine ulaşıldı.