VİDEO HABER/ Gaziantep'te yetimler için yapılan 100 deprem konutu ücretsiz tahsis edilecek VİDEO HABER/ Gaziantep'te yetimler için yapılan 100 deprem konutu ücretsiz tahsis edilecek

Alanında deneyimli, uzman hekim kadrosu ve tibbi altyapisi ile hizmet vermeye devam eden  Defa Life Hastanesi, kadrosunu güçlendirmeye tüm hızıyla devam ediyor.


Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı Dr.Hakan DÜĞER, Hasta Kabulüne Başladı.
Bölgede ihtiyaç duyulan bir branş olan Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları Defa Life hastanesinde hizmet vermeye başladı.

Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı Dr.Hakan DÜĞER Kimdir ?

1987 yılında (Şereflikoçhisar) Ankara’da doğdu. 2012 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2017 yılında Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde İç Hastalıkları (Dahiliye) ihtisasını tamamladı. Aynı yıl Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde dahiliye uzmanı olarak devlet hizmet yükümlülüğünü yerine getirdi. İç Hastalıkları Yandal Uzmanlık sınavında (2016 YDUS) Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları’nı kazandı. 2021 yılında Ankara Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Endokrinoloji ihtisasını tamamlamasının ardından, ikinci kez devlet hizmet yükümlülüğünü Kilis Prof. Dr. Alaeddin Yavaşça Devlet hastanesinde iki yıl çalışarak tamamladı.  SCI/SCI-E kapsamındaki uluslararası hakemli dergilerde çok sayıda orijinal araştırma makalesi ve vaka bildirimleri mevcu olan Uz.Dr.Hakan DÜĞER,
KASIM 2023 tarihinden itibaren Defa Life Hastanesi Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Kliniğinde Hasta Kabulüne
Başlamıştır.

Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları; İç Hastalıkları Ana Bilim dalının aşağıdaki hastalıklar ile ilgilenen bilim dalıdır.

Tedavi Alanları
 

Tip 1,Tip 2 ve Gebelikte Çıkan Diyabet
Insülin Direnci ve Kan Şekeri Düşüklüğü
Tiroid Hastalıkları, Tiroid Nodül Biyopsisi
Insülin Pompa Tedavisi
Paratiroid Hastalıkları
Lipid Bozuklukları,
Osteoporoz Ve Metabolik Kemik Hastalıkları,
Obezite,
Polikistik Over Hastalığı ve Adet Düzensizlikleri,
Hipertansiyon,
Metabolik Sendrom,
Gonad hastalıkları ve İnfertilite,
Hipofiz ve hipotalamus hastalıkları,
Adrenal bez hastalıkları,
Diğer hormonal dengesizlikler.