TBMM İdare Amiri ve Gaziantep Milletvekili Sermet Atay ile MHP İl Başkanı Mustafa Bozgeyik, MHP’nin 55. Yıl Dönümü Kutlama Etkinliğine katıldı. Atay ve Bozgeyik, 55. Yıl coşkusunu MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile birlikte yaşadı. 

ATO Congresium'da düzenlenen programda konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Türk birliğinin bu yüzyıl içinde mutlaka gerçekleşeceğini öngörüyoruz. Devir, artık Türk devridir." dedi. Bahçeli,  ''Bugün MHP'nin 55. kuruluş yıl dönümüdür hayırlı olsun inşallah. İlk günkü azi ve kararlılıkla ezelden ebede coşkun nehirler misali akıyoruz. Önümüze çekilen perdeleri aralıyoruz. Sabrettik çıktığımız seferde desteği milletten zaferi Allah'tan diledik’ şeklinde konuştu. 

Beton demirinin üzerine, düşen besici hayatını kaybetti Beton demirinin üzerine, düşen besici hayatını kaybetti

Devir artık Türk devridir

DEVİR TÜRK DEVRİDİR

‘55 yıllık maziyi müteyakkız bir hissiyatla kucaklayıp ezelden ebede coşkun nehirler misali akıyoruz’ diye sözlerine devam eden Bahçeli, ‘55 yıllık bir tarih birikim itibarıyla siyasi olgunluk çağımıza vasıl olduk. Türklük gurur ve şuuruyla, İslam ahlak ve faziletiyle ilkelerimizden asla ödün vermedik. Tam bağımsız ve lider ülke Türkiye'nin tarih sahnesinde yerini alması için üzerimize ne düşüyorsa yapmanın azmindeyiz. Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin kazanımlarıyla organize edilen, devlet ve toplum düzeninin bütün kuram ve kurumlarıyla tesis edilmesinin ithamında Türkiye'nin küresel güç mertebesine hızla çıkacağı düşüncesindeyim. Türk birliğinin bu yüzyıl içinde mutlaka gerçekleşeceğini öngörüyoruz. Devir, artık Türk devridir’ dedi. 

Devir artık Türk devridir

55 YILDIR KALPLERDEYİZ

Bahçeli konuşmasını şu şekilde sürdürdü: Güçlü MHP, güçlü Türkiye demektir. Gelen Türk asrıdır geleceğin gücü Türkiye Cumhuriyeti'dir. Yeni hükümet sistemiyle lider ülke Türkiye olacak. Dayanışmamızı zayıflatmak isteyene göz açtırmadık. 55 yıldır dildeyiz dilekteyiz duadayız kalpteyiz şehitlik anıtıyız. Dava ve iddia sahibi olmanın sorumlulukları vardır. Çıkarlarının peşine düşenler tarlası sırtında gezenler bununla da kalmayıp kurt ininde çakal besleyenler bizim gibi olamayacakları gibi dava adamlığı postuna oturamaz. Ülkücü kalmak için uyanık bir şuur lazımdır’ şeklinde konuştu. 

Devir artık Türk devridir

BÜYÜK KURULTAYIMIZ 17 MART'TA'

MHP Genel Başkanı Bahçeli, ‘İhanetin husumetin dışında huzurlu bir liman arayanlar için tek çare MHP ve Cumhur İttifakı'dır. 17 Mart'ta yapacağımız 14. Olağan Büyük Kurultayımız aynı zamanda Türkiye Yüzyılı'nın yol haritasını da çizecektir’ şeklinde konuştu.