CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, depremin vurduğu Gaziantep'in Nurdağı ilçesinde afetzedeleri ziyaret edip, ailelerle görüştü.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, büyük depremin vurduğu Gaziantep’in Nurdağı ilçesinde afetzedeleri ziyaret edip, ailelerle görüştü.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Kahramanmaraş merkezli 7,7 ve 7.6 şiddetindeki depremlerin etkilediği vilayetlerden Gaziantep’in Nurdağı ilçesinde incelemelerde bulundu.

Gaziantep’e gelen Emine Erdoğan, havalimanında Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Aile ve Aile Toplumsal Hizmetler Bakanı Derya Yanık ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Lideri Fatma Şahin tarafından karşılandı.

Emine Erdoğan ve beraberindekiler, daha sonra helikopterle Nurdağı ilçesine geçti. Nurdağı’nda kurulu konteyner kenti ziyaret eden Erdoğan, depremzede aileler ile görüştü.

Mehmet Tahmazoğlu: “Büyük kahraman Şahinbey’i rahmetle anıyorum” Mehmet Tahmazoğlu: “Büyük kahraman Şahinbey’i rahmetle anıyorum”

Erdoğan, konteyner kentte çocuklarla da yakından ilgilendi. Konteyner kentte psikososyal dayanak görevlilerine verilecek eğitim programının tanıtımına da katılan Emine Erdoğan, İslahiye’ye hareket etti.