Gaziantep Futbol Kulübü Teknik Direktörü Erol Bulut, 1-1 berabere biten Başakşehir maçının ardından yaptığı açıklamada, "Son dakikada 1 puan aldığımız için futbolcularımı kutluyorum" dedi.

REFORM HABER - Spor Toto Süper Lig'in 17. haftasında evinde Medipol Başakşehir ile 1-1 berabere kalan Gaziantep FK'nin teknik direktörü Erol Bulut, "Son dakikada 1 puan aldığımız için futbolcularımı kutluyorum" dedi.

 Spor Toto Süper Lig'in 17. haftasında evinde Medipol Başakşehir ile 1-1 berabere kalan Gaziantep FK'nin teknik direktörü Erol Bulut, "1 puan aldığımızdan dolayı futbolcularımı kutluyorum" dedi.

Erol Bulut, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, Maçı ilk ve ikinci yarıda ayrı ayrı değerlendirilmesi gerektiğini söyledi.

İlk yarıda gol pozisyonlarına girildiğini belirten Bulut, şu değerlendirmede bulundu:

"İlk yarıda bizim kaçırdığımız rakibin değerlendirdiği bir gol oldu. Ama ikinci yarıda sonuna kadar zorlayan ve savaşan bir Gaziantep FK vardı. İkinci yarı yeterince pozisyona girdik. Maalesef bir tanesini değerlendirdik. Sonuçta beraberlik çıktı. 1 puan aldığımızdan dolayı futbolcularımı kutluyorum."

Bulut, Türkiye Futbol Federasyonun (TFF), Gaziantep FK-Beşiktaş karşılaşmasının VAR kayıtlarının yayınlamasına ilişkin olarak da "Hakemle ilgili bir şey söyleyemeyeceğim. Sonuçta gerekenler hafta boyunca konuşuldu. Günay'ın orada söylediği bir cümle var. Maalesef hakem dalga geçerek futbolcumuza cevap veriyor. O da çok şık değil futbol adına." dedi.

Gaziantep Futbol Kulübü, Spor Toto Süper Lig’in 17. haftasında Başakşehir’i konuk etti. Zorlu maçta 90+6. dakikada Maxim’in attığı golle 1 puanı kurtaran Gaziantep FK puanını 18’e yükseltti. Maçın ardından açıklamalarda bulunan Gaziantep FK Teknik Direktörü Erol Bulut, son dakikalarda 1 puanı kurtardıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Basın toplantısında maçla ilgili değerlendirmelerde bulunan Gaziantep FK Teknik Direktörü Erol Bulut, “Maça iki açıdan bakmak lazım. İlk yarıda bizim ve rakibin bir şansı vardı. Bizim kaçırdığımız rakibin de değerlendirdiği bir gol oldu. Maçın ikinci yarısında ise sonuna kadar zorlayan ve savaşan bir Gaziantep FK vardı. İkinci yarı yeterince pozisyona girdik. Maalesef bir tanesini değerlendirdik. Sonuçta beraberlik çıktı. 1 puan aldığımız için futbolcularımı kutluyorum" ifadelerini kullandı.

"Hakem konusunda bir şey demeyeceğim ama Günay’a tavrı şık değildi"

Şahinbey Belediyesi’nden Kara Anında Müdahale Şahinbey Belediyesi’nden Kara Anında Müdahale

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Gaziantep FK-Beşiktaş karşılaşmasının VAR kayıtlarının yayınlamasına ilişkin de açıklamalarda bulunan Erol Bulut, "O hakemle ilgili bir şey söyleyemeyeceğim. Sonuçta gerekenler hafta boyunca konuşuldu. Günay’ın orada söylediği bir cümle var. Maalesef hakem dalga geçerek futbolcumuza cevap veriyor. Oda çok şık değil futbol adına" diye konuştu.