15 Şubat 2011'de Türkiye, Edirne'de işlenen vahşi bir cinayetle sarsıldı. Havsa ilçesinin Şerbettar köyünde çiftçilik yapan Emine-İlkay Karakoç çiftinin 3 çocukların en büyüğü olan 8 yaşındaki Hasret Karakoç, okula gitmek için evden çıktı ve ortadan kayboldu.Esra Erol’daki dadı Meryem erkek çıktı: Çocuğu gömüp cinsiyet değiştirmiş! - Resim: 2

Aile tüm aramalara rağmen çocuğu bulamayınca jandarma ekipleri uzman köpeklerle arama yaptı. Çocuğun botu, harabe halindeki bir evde görüldü

Esra Erol’daki dadı Meryem erkek çıktı: Çocuğu gömüp cinsiyet değiştirmiş! - Resim: 3

Ardından da küçük kızın cesedi, evin içinde toprağa gömülmüş halde bulundu. Evin sahibi olan Sabahat Şen ile 17 yaşındaki oğlu Serkan Şen gözaltına alındı.

Esra Erol’daki dadı Meryem erkek çıktı: Çocuğu gömüp cinsiyet değiştirmiş! - Resim: 4

Serkan Şen ifadesinde "Hasret kovaladığı kedinin arkasından eve girdi. Ben de peşinden gittim. Camın kenarındayken onu ittim ve yere düşüp başını çarptı. Öldüğünü sanıp gömdüm. Sanırım gömerken yaşıyordu" dedi.

Serkan Şen tutuklandı, hapse atıldı.

Esra Erol’daki dadı Meryem erkek çıktı: Çocuğu gömüp cinsiyet değiştirmiş! - Resim: 5

ATV'deki 'Esra Erol'da' programına bir süre önce başvuran Mehmet Altun, kendisini terk eden 6 yıllık eşi Rabia Altun ile barışmak istediğini söyleyerek yardım istedi. Altun çifti programa çıktı.

Esra Erol’daki dadı Meryem erkek çıktı: Çocuğu gömüp cinsiyet değiştirmiş! - Resim: 6

Rabia Altun eşinin kendisini 15 kez aldattığını belirtip "Son aldatması da çocuklarımızın bakıcısı Meryem ile oldu. Mesajlarını yakaladım" dedi. Bunun üzerine 'Dadı Meryem' de programa çıkmaya başladı.

Defne Samyeli Nükhet Duru'nun partisine katıldı! Güzel şarkıcı çorap üstü body akımına uydu Defne Samyeli Nükhet Duru'nun partisine katıldı! Güzel şarkıcı çorap üstü body akımına uydu

Esra Erol’daki dadı Meryem erkek çıktı: Çocuğu gömüp cinsiyet değiştirmiş! - Resim: 7

Dünkü yayında korkunç sır açığa çıktı. Esra Erol, 'Dadı Meryem'e, "Sen bir çocuğu öldürüp gömmüşsün ve hapis yatmışsın. Çocuklardan uzak durmalısın" dedi.

Esra Erol’daki dadı Meryem erkek çıktı: Çocuğu gömüp cinsiyet değiştirmiş! - Resim: 8

Dadı Meryem de "Evet ama o zaman 16 yaşındaydım. Kaza sonucu meydana geldi. Ben o cinayetten 9 yıl hapis yattım" dedi. 

Esra Erol’daki dadı Meryem erkek çıktı: Çocuğu gömüp cinsiyet değiştirmiş! - Resim: 9

Meryem'in ya da o zamanki adıyla Serkan'ın öldürdüğü çocuk Hasret'ti. Meryem hapisten çıktıktan sonra cinsiyetini ve adını değiştirmişti.