GalatasarayBerkan Kutlu'nun Genoa'ya kiralandığını açıkladı. Açıklamada, "Yapılan anlaşmaya göre Genoa Cricket And Football Club S.P.A., şirketimize 250.000 euro geçici transfer bedeli ödeyecektir. Futbolcunun satın alma opsiyon bedeli 5.000.000 eurodur." ifadeleri yer aldı.

Galatasaray'da bir ayrılık daha yaşandı. Sarı-kırmızılılar, Berkan Kutlu'nun satın alma opsiyonuyla Genoa'ya kiralandığını KAP'a bildirdi.

Galatasaray'dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Çağdaş Atan: "Gaziantep maçından sonra milli ara bence bize çok iyi gelecek" Çağdaş Atan: "Gaziantep maçından sonra milli ara bence bize çok iyi gelecek"

Profesyonel Futbolcumuz Berkan İsmail Kutlu'nun 2023-2024 sezonu için satın alma opsiyonlu geçici transferi konusunda Genoa Cricket And Football Club S.P.A. ile anlaşmaya varılmıştır.

Yapılan anlaşmaya göre Genoa Cricket And Football Club S.P.A., şirketimize 250.000 Euro geçici transfer bedeli ödeyecektir. Futbolcunun satın alma opsiyon bedeli 5.000.000 Euro'dur.

Sarı-kırmızılıların transferle ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı açıklamada, "Profesyonel futbolcumuz Berkan İsmail Kutlu’nun 2023-2024 sezonu için satın alma opsiyonlu geçici transferi konusunda Genoa Cricket And Football Club S.P.A. ile anlaşmaya varılmıştır. Yapılan anlaşmaya göre Genoa Cricket And Football Club S.P.A., şirketimize 250.000 Euro geçici transfer bedeli ödeyecektir. Futbolcunun satın alma opsiyon bedeli 5.000.000 Euro’dur" denildi.