Türkiye Kadın Futbol Süper Liginin lideri A Grubunda son maçını Beşiktaş ile oynarken sahadan 2-1 galibiyetle ayrılarak grubu lider olarak tamamladı.

Geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezonda Süper Lig Şampiyonluğunu elde etmek isteyen Gaziantep ALG Spor Kulübü, tüm geliri depremzedeler bağışlanan A Grubu son maçında Beşiktaş’ı Kalyon Stadı’nda ağırladı.

Gaziantep ALG rakibini 2-1 mağlup ederek üç puanın sahibi oldu. Tüm geliri omuz omuza kampanyasına ve depremzedelere bağışlanacak olan maçta rakibini 2-1 mağlup eden ALG Spor’u bu maçta Kulüp Başkanı Ali Gözcü, ASKF Başkanı Abdülkadir Gözegir ve yönetim yalnız bırakmadı.

ALGSPOR BEŞİKTAŞ MAÇIYLA NOKTALADI

Gaziantep'te akıl almaz olaylar! Cani kocadan akıl almaz işkence Gaziantep'te akıl almaz olaylar! Cani kocadan akıl almaz işkence

A grubunu lider olarak tamamlayan Gaziantep  ALG Spor, normal sezonun son mücadelesinde şampiyonluk yolundaki Beşiktaş ile Kalyon Stadyumunda saat  15.00’da karşı karşıya geldi  ve sarı-grili futbolcular geliri depremzedelere bağışlandı.  Kulüp Başkanı Ali Gözcü, bu maçın sonucunun çok önemli olmadığını ve depremzedelere yardımcı olabilmek adına her iki takımın sahaya el ele çıktığını söyledi.