Gaziantep'te sulama ve tarım aletlerinin bulunduğu işletmede çıkan yangın kontrol altına alındı Gaziantep'te sulama ve tarım aletlerinin bulunduğu işletmede çıkan yangın kontrol altına alındı

Kulak Burun Uzmanı Op. Dr. Ramazan Sargın, Gaziantep’in burun estetiğinde dünya merkezi haline geldiğini ifade etti.

Kulak Burun Uzmanı Op. Dr. Ramazan Sargın, Gaziantep’in burun estetiği konusunda sayılı kentler arasında olduğunu ve burun estetiği için çeşitli ülkelerden Gaziantep’e gelen yabancıların memnuniyet duyarak ülkelerine döndüklerini de ifade etti. Sargın, yurtdışından direk uçuşların azlığına rağmen Gaziantep’in sağlık turizmi açısından önemli bir kent haline gelmeye başladığını ve kalite-fiyat performansı göz önüne alındığında Gaziantep’in çok avantajlı olduğunu da vurguladı.

Whatsapp Gorsel 2024 04 03 Saat 121614 Aafd960C 1712136240

Değişik ülkelerden gelen yabancıların güvenle burun ameliyatı yaptırdıklarını söyleyen Kulak Burun Uzmanı Op. Dr. Ramazan Sargın, sağlık turizminin Gaziantep’e ve dolayısıyla Türkiye’ye nitelikli katma değer sağladığını belirterek, "Gaziantep’te çok iyi burun ameliyatları yapılıyor. Bu bilinç yabancılarda oluşmuş. Türkiye’de son yıllarda sağlık turizminde görülen hareketlenme, başarılı hekimlerin de katkısıyla Gaziantep’i sağlık merkezi haline getirdi. Özellikle burun estetiği operasyonlarında en çok tercih edilen şehirlerden biri olan Gaziantep bu alanda vazgeçilmez bir adres oluyor" ifadelerini kullandı.