Gaziantep Futbol Kulübü, Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreninde bir araya geldi.

Ata sporları Geleneksel Sporlar Merkezi'nde geleceğe taşınıyor Ata sporları Geleneksel Sporlar Merkezi'nde geleceğe taşınıyor

Kulüp Başkanı Memik Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, antrenman öncesinde bir araya gelerek futbolcular ve kulüp çalışanlarıyla bayramlaştı. Kulüp başkanı Memik Yılmaz tüm oyuncularla bire bir ilgilenerek maç öncesi moral verdi ve zorlu Ankara deplasmanından galibiyet beklediklerini söyledi. 

"BU ZORLU SÜRECİN ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ"

Birlikteliğin başarıya giden yolda önemli olduğunu dile getiren Memik Yılmaz, "Öncelikle hepinizin Ramazan Bayramı'nı en içten dileklerimle kutlarım. Bugün burada, kulübümüzün bir aile olduğunu bir kez daha göstermek için bir araya geldik. Futbolcularımızdan tutun da, tesislerimizi temizleyen arkadaşlarımıza kadar, her biriniz bizim için çok değerlisiniz. Futbolcularımızın ve çalışanlarımızın gayretiyle daha çok başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Biz büyük bir camiayız, önümüzde 7 hafta kaldı, bu 7 haftada önümüzde zorlu mücadeleler var ama inanıyorum ki, birlikte çalışarak, birlikte mücadele ederek her zorluğun üstesinden geleceğiz. Takım ruhumuzu güçlendirmek, başarıya giden yolda bizi daha da ileri taşıyacak. Hep birlikte, bu bayram buluşmasının getirdiği moral ve motivasyonla, hedeflerimize emin adımlarla ilerleyeceğimize yürekten inanıyorum. Hepinizin Ramazan Bayramını en içten duygularımla kutluyorum. Bayramlar, sevdiklerimizle bir araya geldiğimiz, sevgi ve saygının hakim olduğu özel günlerdir. Bizler de burada bir araya gelerek bu güzel günü sizlerle paylaşmak istedik. Hepinizin bir kez daha Ramazan Bayramını kutlar, sevdiklerinizle beraber nice mutlu bayramlar dilerim" dedi.