Dünya Engelliler Gününe özel gösteri maçı Dünya Engelliler Gününe özel gösteri maçı

Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Memik Yılmaz, kulüplerde genelde 2 yılda bir seçim olduğunu dile getirerek, kendilerinin bir yılı tamamladıklarını ve bir yıl daha görevde olduğunu söyledi. Memik Yılmaz, teknik direktör Sumudica’dan memnun olduğunu dile getirdi. 

LİGDE İYİ KONUMDAYIZ

Ligde Cumartesi günü Alanyaspor ile karşılaşacak olan Gaziantep Futbol Kulübü’nde Başkan Memik Yılmaz gidişattan memnun gözüküyor. Son 5 haftada alınan sonuçların önemli olduğunu dile getiren Yılmaz, “Son 5 maçta toparlandık. Oyuncularımız birbirine alıştı. Üstüne koyarak gidiyoruz. İnşallah hak ettiğimiz yerlere geleceğiz. Öncelikli hedefimiz iyi futbol oynamak. Gönül ister ki ilk 5'e girelim. İnşallah ligi güzel bir yerde bitiririz" dedi. 

SUMUDİCA’DAN MEMNUN

Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Memik Yılmaz, Teknik Direktör Sumudica’dan memnun olduğunu belirterek, “Hocamız işini iyi yapıyor. Şu ana kadar kendisinden memnunuz. Sumudica göreve geldiği günden bu yana başarılıyız. Şehir de seviyor. Hocamızdan memnunuz. Takımı hızlı şekilde toparladı. İşini severek yapan biri. İnşallah daha güzel şeyler yapar. Sumudica'dan beklentimiz yüksek” dedi. 

YILMAZ’DAN SEÇİM SİNYALİ

Yılmaz, taraftarların da desteğinden memnun olduklarını aktararak, "Bu tarz kulüplerde 2 yılda bir seçim olur genelde. Biz de 1 yılımızı tamamladık. Önümüzde 1 yılımız var. Allah kısmet ederse ülkemizi Avrupa'da temsil etmekten gurur duyarız." şeklinde görüş belirtti.