REFORM HABER - Sezona Erdal Güneş ile başlayan Gaziantep FK, dün akşam 41 yaşındaki Gaziantepli teknik adam ile yollarını ayırdı.

Gaziantep FK, teknik direktörlük için Marius Sumudica ile prensipte anlaştı!

Boşalan teknik direktör pozisyonu için çalışmalarını sürdüren Gaziantep Futbol Kulübü'nün  daha önce de Gaziantep FK'da teknik direktörlük yapan Rumen teknik direktör Marius Sumudica ile kısa sürede imza atacağı öğrenildi.

thumbs_b_c_5b58f2999dbee3dadb8e5c19f7ead49f

Sumudica, perşembe günü geliyor

Gaziantep FK'nin yeni teknik direktörü Marius Sumudica oldu. Rumen teknik direktör perşembe günü Gaziantep'te olacak ve resmi sözleşmeye imzayı atıp takımın başına geçecek.

Gaziantep FK 1 yıllık sözleşme imzalayacak

Marius Sumudica ile anlaşmaya varan Gaziantep FK, Rumen teknik adam ile 1 yıllık sözleşme imzalayacak.

BUGÜN NE OLDU?

Gaziantep Futbol Kulübü yönetim kurulu üyeleri bugün yaptıkları toplantı sonrasında Gaziantep'i ve takımı yakından tanıyan, agresif  ve takımın yakından tanıyan bir teknik direktör getirme konusunda karar verdi.

ac3c1136b5aaa2fee6e8ec4a083c82e15adeafa1 (1)

Memik Yılmaz ve yöneticiler futbolcuların özellikle yabancı futbolcularla birebir görüşerek teknik direktör konusunda görüşlerini aldılar.

Abdülhamit Gül, Gaziantep - Nizip Kara Yolunda İncelemelerde Bulundu Abdülhamit Gül, Gaziantep - Nizip Kara Yolunda İncelemelerde Bulundu

Bu görüşmeden sonra Kulüp Başkanı Memik Yılmaz ve ekibi masada olan diğer teknik direktörleri eleyerek Rumen teknik adam Marius Sumudica konusunda karar kıldı.

Sumudica'nın en kısa zamanda Gaziantep'e gelerek sözleşme imzalayacağı ve ligde kalan maçlarda Gaziantep futbol kulübünün yeni  teknik direktörü olacağı kaydedildi.

Yönetim Kurlunun Sumudica olan sözleşmesine özellikle vereceği beyanatlar nedeniyle caydırıcı olması nedeniyle ek maddeler koyacağı öğrenildi.

4 TRANSFER YAPILACAK

Bu arada, yönetim kurulunun Marius Sumudica ile prensipte anlaşmasının ardından Başkan Memik Yılmaz, transferde Sumudica'nın görüşünü almak için beklemeye geçti.

Yönetim, kaleci, sol kanat, orta saha ve forvete bir transfer yapmayı planlıyor.