Gaziantep Lisesi Mezun ve Mensupları Derneği, Gaziantep Lisesi’nin 90’ıncı kuruluş yılında coşkulu bir kutlamaya hazırlanıyor. Yıldönümü kapsamında birçok etkinlik planlayan Dernek Yönetimi, kutlamaları ünlü sanatçı Haluk Levent Konseri ile taçlandıracak.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün talimatıyla 1933 yılında kurulan ve bugüne kadar birçok ünlünün eğitim gördüğü şehrin en köklü eğitim kurumlarından biri olan Gaziantep Lisesi, kuruluşunun 90’ıncı yılını kutluyor. Kuruluş yıldönümü sebebiyle Gaziantep Lisesi Mezun ve Mensupları Derneği düzenleyeceği etkinliklerle mezun ve mensupları bir araya getirecek.

Dernek Başkanı Mehmet Emin İnce, yıldönümü kutlamaları kapsamında değişik etkinliklere imza atacaklarını belirterek, “Dernek olarak, Gaziantep Lisemize yaraşır etkinlikler düzenleyerek kuruluşumuzun 90’ıncı yılını coşkulu bir şekilde kutlamayı düşünüyoruz. Mezun ve mensuplarımızın katılımıyla farklı birçok etkinliğimiz olacak. Tüm bu etkinliklerimizi 14 Ocak 2023'te  saat 20.00’da Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi’nde düzenleyeceğimiz Haluk Levent Konseri ile taçlandırmak istiyoruz. Gaziantep Lisesi’nin kuruluşunun 90’ıncı yılı anısına düzenleyeceğimiz ve gelirinin tamamını lisemizden mezun olan Üniversiteli öğrencilere eğitim bursu olarak vereceğimiz Haluk Levent konserine tüm ahbapları bekliyoruz” dedi.

Antep fıstığının fiyatı yüzde 30 arttı! Antep fıstığının fiyatı yüzde 30 arttı!