REFORM HABER - Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesinde Gaziantep MHP teşkilatı çalışmalarını hızlandırırken Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep İl Başkanı Mustafa Bozgeyik öncülüğündeki Gaziantep MHP heyeti, TBMM Grup Toplantısına katılarak, parti genel merkezinde ziyaretler gerçekleştirdi.

F-5hYm9WkAAYEHm

MHP Gaziantep İl Başkanı Mustafa Bozgeyik öncülüğündeki Gaziantep MHP heyeti, MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin başkanlığında yapılan TBMM Grup Toplantısına tam kadro katılım sağladı.

Başkan Bozgeyik'in yanı sıra Oğuzeli B. Başkanı M.Sait Kılıç, Şahinbey İlçe başkanı Seyit Karlı Savcı ve Gaziantep İl, ilçe Teşkilatları, MHP Genel Başkanı  Dr. Devlet Bahçeli’nin gerçekleştirmiş olduğu Genel Kurul Toplantısına katılım sağladılar.

-DEVLET BAHÇELİ'DEN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR-

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu.

0x0-mhp-14-kasim-grup-toplantisi-devlet-bahceliden-onemli-aciklamalar-1699948513153

"Zillet ittifakının ayak oyunları sona erecek" diyen Bahçeli, CHP'li Ekrem İmamoğlu'nun siyasi emelleri peşine düşüp İstanbul'u hizmetten mahrum bırakmasına dikkat çekerek "31 Mart yerel seçimlerinde İBB Başkanı'nı evine göndereceğiz" dedi.

İsrail'in aciz ve korkak olduğunu söyleyen Bahçeli, "Netanyahu ve yönetimi işledikleri savaş suçlarından dolayı Lahey’de yargılanmalıdır" ifadelerini kullandı.

Yargıtay - AYM çatışmasına değinen Bahçeli, AYM başkanı zillet ittifakının yargıya yuvalanmış hastalıklı koludur. Türk devleti ile uğraşma, cesaretin varsa Kandil'e git. AYM böyle giderse FETÖ ve PKK elebaşlarına kucak açar. Ya kapatılmalı ya yeniden yapılandırılmalı" şeklinde konuştu.

F-5U0-4XkAATrCj

VİDEO HABER/ Mahalle abluka altına alındı, polise ateş açan şahıs kadın kılığında yakalandı VİDEO HABER/ Mahalle abluka altına alındı, polise ateş açan şahıs kadın kılığında yakalandı

Milliyetçi Hareket Partisi lideri Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Anayasa Mahkemesi - Yargıtay çatışmasına değinen Bahçeli, "Gazi meclis AYM'nin vesayeti altında değildir. AYM yetki alanını geliştirerek TBMM'ye parmak sallamaktadır. Bize göre Yargıtay 3. Ceza Dairesi görevinin gereğini eksiksiz yapmıştır. Ya Anayasa Mahkemesi kapatılmalı ya da yeniden yapılandırılmalıdır" dedi.

İşte Bahçeli'nin açıklamalarından öne çıkanlar;

Sizleri hürmet ve muhabbetle selamlıyorum. Bugünkü toplantımızı takip eden vatandaşlarımıza selamlarımı iletiyorum.

14 Ekim'den 26 Kasım'a kadar 81 ilimizi ve bütün ilçelerimizi istişare toplantılarımızla buluşturmuş olacağız. Partimizin stratejik hedefleri ve mahalli seçimlerle ilgili bakışlarımızın anlatılması, siyasetteki MHP farkını açıkça gözler önüne sermekte. Aziz dava arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum. İşleyen demirin pas tutmayacağını biliyoruz. 85 milyonun tamamına elimizi uzatıyoruz. Her insanımıza yüreğimiz açıyoruz. Hiç kimseyi öteki görmüyoruz, ötekileştirmiyoruz. İnançla da mücadelemizi yapıyoruz.

Vatandaşlarımızla buluşuyor, konuşuyor, dertleşiyoruz. Cılk yumurtadan cücük çıkarma hesabı yapanların bizimle boy ölçüşmelerinin beyhude olduğunu biliyoruz. Siyasi düşkünlere samimiyetin izi görülmez.

CHP ve HDP yönetimindeki belediyeleri cumhurun yönetimi ile birleştireceğiz. Zillet ittifakının ayak oyunları sona erecek. Kayıp yıllar Allah'ın izni ile son bulacak.Merkezi yönetim ile yerel yönetimler tek ses olacak. Belediye kaynaklarını bölücülere sevk edenlerden milletimiz hesap soracak.

Zamana göre fikir değiştirmeyiz. Rüzgarsız havada dönen fırıldağın kimler tarafından üflendiğini bilir yakasından tutarız. Zalim zalim, haine hain demeyi sürdüreceğiz. Çalışmaktan yorulmayacağız. Biz Türk ve Türkiye aşığı MHP'yiz. Vurmak ile düşmeyen MHP'yiz.

Cumhurbaşkanı seçimleri 31 Mart'ta pekişip Türkiye Yüzyılı yürüyüşü güçlenecektir. Aklın yolu birdir. Yerelden genele birlik anlayışındayız. MHP ve cumhur ittifakı varsa elbette umut vardır, huzur vardır.

Cumhuriyetin yeni yüzyılına imza atacağız. Türkiye yüzyılı hedefleri birer birer hayata geçecek. Elbette yapacağız, birlikte başaracağız. Çılgın Türklerin destanını hep beraber yazacağız.

F-5U1fXXMAAjx8z

-TEŞKİLATTAN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SEMİH YALÇIN'A ZİYARET-

TBMM’de MHP Grup Toplantısına iştirak eden MHP Gaziantep İl Teşkilatı üyeleri, daha sonra MHP Genel Merkezine geçerek, burada bir dizi temas ve ziyaretler gerçekleştirdi. Heyet Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın'la toplantıya katıldı, daha sonra MKYK üyesi ve TBMM İdare Amiri Gaziantep Milletvekili Sermet Atay'ı ziyaret etti. Yönetim kurulu üyeleri İdare Amiri Sermet Atay'ın TBMM'de verdiği yemekte bir araya geldi, sohbet etme imkanı buldu.

Gaziantep Heyeti yapılan temasların ardından seçim çalışmalarına devam etmek üzere büyük moralle Gaziantep'e hareket etti.