Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Şahinbey  Belediyesi'nin iyi niyet sergileyerek öğrencilere ücretsiz bir şekilde dağıttığı bisikletlerin ilan siteleri üzerinden  toplu olarak satışa çıkarıldığı görüldü.

Dağıtılan ücretsiz bisikletler üzerinden fırsatçılık yapanlar sosyal medyada tepki toplarken belediyelerin ise bu fırsatçılığı yapan şahısları tespit ederek bu durumun önüne geçilmesi bekleniyor.

Sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlarda, satılığa çıkarılan bisikletlere yer verilerek, ''Halkın parasını şu soytarılığa alet edenler utansınlar bi zahmet. Bir tane satılır anladık ama 13 tane ne demek. Demek ki toptan bir şekilde ele geçmiş.'' denildi.

Bu arada, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nin ve Şahinbey Belediyesi'nin belediyeden hediye olarak dağıtılan bisikletlerin toplu olarak bu fırsatçı  vatandaşların nasıl eline geçtiğinin araştırılması istendi.

whatsapp-image-2023-09-05-at-094708

Ankara'daki Terör Saldırısına Karışan İkinci Teröristin De Kimliği Belirlendi Ankara'daki Terör Saldırısına Karışan İkinci Teröristin De Kimliği Belirlendi