"Meraklı" karga tedavi edildiği hayvanat bahçesinin en yeni üyesi oldu "Meraklı" karga tedavi edildiği hayvanat bahçesinin en yeni üyesi oldu

Meclis Üyesi Ersun Bozgeyik'in işletmecisi olduğu Terrace Cafe ile imzalanan "GTO Avantaj İş Birliği Protokolü" kapsamında GTO üyelerine yüzde 30 indirim sağlanacak. 1898 yılından bu yana üye memnuniyetini esas alan, sürekli gelişimi önemseyen ve bu doğrultuda başarılı çalışmalara imza atan Gaziantep Ticaret Odası üyelerine sunduğu ayrıcalıklara bir yenisini daha ekledi.

GTO, Avantaj programı kapsamında üyelerine eğitimden sağlığa, ulaşımdan konaklamaya, gıdaya kadar farklı sektörde onlarca firmayla özel işbirliği anlaşmaları gerçekleştirerek, ürün ve hizmetlerden en avantajlı şartlarda yararlanmasını amaçlıyor. Öte yandan dileyen üyeler de GTO AVANTAJ Programına dahil olarak ürün ve hizmetlerini 30 binin üzerindeki GTO üyesini müşteri portfoyüne katma avantajını elde edebilirler. Gaziantep Ticaret Odası'nın bu tür iş birliği protokollerini desteklemesi, üyelerine ve işletmelere değerli avantajlar sunarak ekonomik faaliyetleri desteklemeyi amaçlamaktadır. İşletme sahipleri ve GTO üyeleri için bu tür iş birliği fırsatları, ilişkilerin güçlenmesi ve kazan-kazan durumlarının oluşturulması açısından önemlidir.