Gaziantep'te akıl almaz bir olay yaşandı. Eşi ile tartıştıktan sonra üzerine benzin dökerek aracıyla birlikte kendini ateşe veren 50 yaşındaki Orhan A. yanarak ağır şekilde yaralandı

Şahinbey ilçesi Fidanlık mahallesi Harikalar diyarı önünde eşi ile tartıştıktan sonra üzerine ve içersinde bulunduğu aracına benzin dökerek kendini ateşe veren Orhan A. (50) yoğun bakım ünitesinde yaşam mücadelesi veriyor, olay dün gece saatlerinde, Şahinbey ilçesi Fidanlık mahallesi Harikalar diyarı önünde meydana geldi.

Orhan A. eşi ile nedeni belli olmayan bir tartışma sonrasında psikolojik sorun yaşayarak eşini aracından indirdi. Özel aracının içersine binerek aracıyla birlikte kendini ateşe verdi.

Gaziantep Nurdağı’nda yıkılan binalarla ilgili firari 2 şüpheli yakalandı Gaziantep Nurdağı’nda yıkılan binalarla ilgili firari 2 şüpheli yakalandı

Çevreden vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen İtfaiye ekiplerinin müdahalesi sonrasında Orhan A. yanan araç içersinden çıkartıldı.

112 Acil sağlık ekipleri tarafından olay yerinde yaptıkları ilk müdahalenin ardından vücüdunun yüzde 90'ı yanan şahıs ağır yaralı olarak 25 Aralık Devlet Hastanesi yanık tedavi merkezi yoğun bakımında tedavi altına alındığı ve hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

Olayla ilgili polisin soruşturmasının devam ettiği öğrenildi.