Gaziantep'te erken saatlerde yaşanan çirkin bir olay sosyal medya aracılığıyla halka duyuruldu. Edinilen bilgiye göre, Gazikent bölgesinden otobüse binen bir adam, umursamaz tavırlarıyla çevresindekilerin gözleri önünde mastürbasyon yaparken kaydedildi.

G L7 P D6H W Q A Afn Sc

Gaziantep'te sosyal medyada paylaşılan görüntüler büyük rahatsızlık ve tepkiyle karşılandı. Videoda, adamın telefonla konuştuğu esnada cinsel organını eliyle manipüle ettiği ve zaman zaman mastürbasyon yaptığı gözlemlendi. Yolculardan ikisi kadın olmasına rağmen bu şahıs, hiçbir şekilde tereddüt etmeden cinsel eylemini sürdürdü.

Bir sosyal medya kullanıcısı, yaşanan bu pişkin olayı detaylarını paylaşarak, bu duruma nasıl bir çare bulunabileceği konusunda fikir ve yardım talebinde bulundu. Bahsedilen kullanıcı, paylaşımında, Gazikent bölgesindeki Sümerbank dolmuşlarında sabah saat 07:50 civarında gerçekleşen bu utanç verici eylemin halen devam ediyor olabileceğine dair endişelerini dile getirmiş ve özellikle okula giden çocukların bu ve benzeri tehlikelerden korunması için acilen harekete geçilmesi çağrısında bulunmuştur.

ekran-resmi-2024-04-24-10-56-46.png

Ağza alınmayacak küfürler savuran Astrolog Meral Güven gözaltına alındı Ağza alınmayacak küfürler savuran Astrolog Meral Güven gözaltına alındı

Bu olayın yarattığı rahatsızlık yalnızca bir kişiyle sınırlı kalmadı; pek çok kişi yorumlar yaparak Gaziantep Valisi Kemal Çeber ile İl Emniyet Müdürü Celal Özcan'a ulaşmaya çalıştı ve yetkililerden olaya müdahale etmelerini ve gereken adımların atılmasını talep etti.