Gaziantep’te dolandırıcılık, kredi kartı ve POS tefeciliğiyle ilgili 3 ikamet ve 2 iş yerinde yapılan operasyonda 3 kişi gözaltına alındı.

Gaziantep’te düzenlenen tefecilik, dolandırıcılık, kredi kartı ve POS tefeciliğiyle ilgili 3 ikamet ve 2 iş yerinde yapılan operasyonda 3 kişi gözaltına alındı.

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince tefecilik suçuna karıştığı değerlendirilen şüphelilere yönelik çalışma başlatıldı.

Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince tefecilik yapan şahıslara yönelik düzenlenen operasyonunda, 4 adet tabanca, 1 adet tüfek, 949 adet fişek, 5 adet şarjör, 2 adet sahte dernek tanıtım kartı, çok sayıda çek, senet, tapu senedi, araç devir satış sözleşmesi, doküman ve dijital materyaller ele geçirildi.

1200x627-gaziantepte-uyusturucu-operasyonu-1591941338225-20

3 ev ve 2 iş yerine eş zamanlı düzenlenen operasyonda, 3 şüpheli yakalandı.

Söz konusu adreslerde yapılan aramada, 4 tabanca, sahte dernek tanıtım kartları, sahte çek, senet, tapu senetleri, araç devir satış sözleşmesi, doküman ve dijital materyaller ele geçirildi.

DEAŞ’ın sözde sınır emiri Gaziantep’te yakalandı DEAŞ’ın sözde sınır emiri Gaziantep’te yakalandı

Gözaltına alınan şüphelilerin emniyetteki işlemleri devam ediyor.